Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak melegek a Földes...

Koala17 kérdése:

Vannak melegek a Földes Ferenc gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok.Hátha találok maganak egy kedves fiút vagy szép lányt. :D

2017. júl. 2. 00:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Egész Kanadában elfogadott, Az Egyesült Államokban elfogadott, Németországban, Franciaországban, Angliában, a balti államokban elfogadott. Sőt, Magyarországon is elfogadott! Aki nem fogadja el az TE vagy! De nem azért nem fogadod el, mert bajod van magával a dologgal! Hanem azért, mert a többség nem fogadja el! Ha a többség elfogadná, te is elfogadnád! Én azt mondom, hogy legyél bátor! Ne, ne abba, hogy vállald föl! Abban legyél bátor, hogy szidd őket, ne bántsad őket! Mond, ha a családodból valaki megsérülne, és levágnák a lábait, és tolószékbe kényszerülne, te bántanád! Kínoznád, bántalmaznád, csak mert nem tud menni? Akkor miért bántasz valakit, aki meleg? Vagy valakit, aki meleg, és el meri mondani? Mi bajod van, ha nem az, hogy félsz a többiektől, és feladatodnak hiszed "gáznak" tekinteni a melegeket? Neked nem a melegekkel van bajod, hanem saját gyávaságoddal! Te magad hiteted el, hogy neked így kell cselekedned! Ne bánts senkit! Soha soha senkit! Merj jónak lenni!
2017. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Ott se elfogadott, csak megtűrt és tolerált.... De keresgélj kicsit, van rengeteg cikk ami ezzel foglalkozik, hogy ahol " Elfogadott " ott is az emberek nagy része ugyanúgy nem tartja normálisnak, csak épp mutat annyi toleranciát, hogy nem teszi szóvá, hogy nem tetszik neki.


Amúgy ha annyira elfogadott, akkor miért kell külön meleg bár, meleg klub? Hisz mehetnének a heterok közé a kocsmába.... ja nem, mert valószínű hamar gondok lennének ha oda bemennének és ott hangoztatnák hogy mik.

2017. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én bi-neki tartom magam és oda fogok menni szeptembertől.
2017. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
#12 Nem azért vannak külön helyek kijelölve, mert bajok lennének, hanem hogy könnyebben tudjanak ismerkedni!
2017. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13-as pacsi *-* XD Amúgy köszönöm az eddigi komenteket! :)
2017. júl. 19. 09:45
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

13as vagyok

D-s leszek, majd diszkréten keress

2017. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, nagyon szívesen! :) Örülök, ha segíthettem/ha segítettünk. #16 Örülök, hogy vannak ilyen szép, kedves, diszkrét aranyos fiúk/lányok mint te :) Légy nagyon kedves és aranyos, legyél jószívű is! :) A #11 vagyok.
2017. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2018. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!