Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy a középsuliban...

Mit tegyek hogy a középsuliban sok fiú haverom legyen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővebben mondj valamit
2017. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és most megyek gimnáziumba. Nagyon sok általános iskolás "barátnőmben" csalódtam már ezért úgy gondoltam hogy a középiskolában inkább fiúkkal barátkoznék. Csak nem tudom hogy barátkozzak velük, mit csináljak/hogy viselkedjek hogy szeressenek.
2017. júl. 13. 23:45
 3/7 anonim válasza:
100%
Istenkem olyan kis naivak vagytok :) Ha jol nezel ki, konnyu dolgod lesz, de akkor nem is a belsod miatt fognak veled baratkozni, es nem is akent fognak rad tekinteni... Fiu es lany baratsag nem azt mondom, hogy nincs, de nagyon ritka (ami valoban csak baratsag, es sokaig kitart). Az, hogy te a barati korodbe csak fiukat gyujts akik mind haverok, majdhogynem lehetetlen. :D Azert sok sikert, de csak tapintatosan friendzoneold oket ;)
2017. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Istenem:D énis így kezdtem.. úgy akartam indulni hogy na most úgyis lesz sok fiu az osztályba majd haverkodok velük. Nos az osztályunkban van egy "magamutogató csaj" és ha mondanom sem kell a fiuk rajta kívül senkit nem vettek észre. Azóta már leszarom az egészet szerintem a lányokkal joban jártam. Hiába mondod hogy na akkor neked már csak fiu barátok kellenek.. szükséged lesz valakire akivel kibeszélheted hogy Pista milyen izompacsirtába vágta magát ma vagyhogy Sanyi rádmosolygott a folyosón a mensis dolgokról meg ne is beszéljünk. Ezeket meg ha elkezded mondani a haverodnak nemhiszem hogy jó szemmel fog rándézni utánna. Azért mert csalódtál vagy mi a barátnőidben nem biztos hogy az újakban is fogsz. Ez most olyan mintha a pasid negcaalt volna és azt mondod hogy többé nem lesz csávód. Megteheted de nem érdemes.
2017. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak add magadat ... Nekem iszonyat sok fiú barátom van és pont azért mert nem félek poénkodni/heccelni őket a fiúk sem ufók... Velük is úgy lehet barátkozni mint egy lánnyal
2017. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok lehagytam a korom 15/L
2017. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos ez nem ilyen egyszerű..ebben a korban nagyon ritka a fiú-lány barátság. Ha úgy tűnik, hogy egy fiú nagyon "barátkozni" akar,sokat érdeklődik felőled akkor valószínűleg nem barátkozik. Én 17 éves vagyok és volt egy időszak amikor nagyon sok fiú barátom volt..legalább is azt hittem..de amint pasim lett szépen tűntek el mellőlem..szóval ha fiú barátot akarsz az szerintem általában csak idősebben kivitelezhető. Ilyenkor inkább csak nyomulnak
2017. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!