Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Legjobb lány barátomról van szó, aki az egyik legjobb haverom exe.

Figyelt kérdés

Ha hosszúra sikeredne előre is elnézést, megpróbálom röviden leírni.. Van egy lány barátom akit 2.5 éve ismertem meg, a volt barátjával együtt(már az exe) , azóta nagyon jóba vagyok mindkettőjükkel, mondhatni legjobb barátaim mind a ketten, körülbelül 1.5 hónapja szakítottak, de mind a kettőjükkel ugyan olyan jóba lettem mint voltam, sőt ezzel a bizonyos lánnyal még többet kezdtünk el beszélgetni, mindent megbeszélünk, Ő elmondja a fiúkról a dolgait én meg fordítva, szóval ilyen tipikus friendzone van mind a két oldalról, mert sosem néztem rá úgy, hogy tetszik, vagy bármi.. Hétvégén volt a szülinapom és elmentünk bulizni, Én, ez a lány és a tesóm.. Iszogattunk, beszélgettünk stb, már ekkor kicsit fura volt , mert folyton megérintett, vagy a haját csavargatta miközben hozzám beszélt, de nem foglalkoztatott mert hát barátok vagyunk és így is marad.. Elindultunk bulizni, elvoltunk, iszogattunk, képeket csináltunk, ölelgetett, puszilgatott, ugyanúgy hozzám-hozzám ért, combomra teszi a kezét, vagy megfogja a kezemet, annyira nem foglalkoztatott mert ahogy mondtam barát..mondta, hogy annyira szeret, mondtam neki én is őt de tényleg csak barátként gondoltam, ahogy gondoltam Ő is.. Elmentünk táncolni, tánc előtt átölelt és mondta megint, hogy szeretlek, valamit mondtam rá nem emlékszem már mit.. Erre rávágja, hogy de ő komolyan szeret, nem is foglalkoztam vele úgy mert biztos voltam benne, hogy barátként gondolja.. Tánc közben eléggé "felforrósodott" a hangulat, nagyon közel voltunk egymás szájához, próbáltam kerülni a kontaktust, nehogy megcsókoljam valamilyen módon, mert nem akartam semmi félreértést, vagy kínos helyzetet.. Erre Ő smárolt le, itt már fogalmam sincs, hogy, de egész este csókolóztunk és táncoltunk.. Hozzám bújt, mintha a barátnőm lenne, ölelgetett stb.. Nálam aludtunk és hát lefeküdtünk... Reggel felkeltünk, mindketten kijelentettük, hogy ne hozzuk fel a tegnap estét, szóval nem is beszéltünk róla, dumálgattunk még aztán hazament, de azóta elég szarul érzem magam, hiszen az egyik legjobb barátom exe, akik 1.5 hónapja szakítottak, de valahogy tudatosult bennem, hogy tetszik ez a lány, eddig nem néztem rá úgy több mint 2 év alatt, nem tudom mi ütött belém, de nagyon sokat gondolok rá :/ Ő időközben találkozgatott egy sráccal, akivel elvileg össze is jöttek a napokban, szóval esélytelen, hogy bármi is legyen köztünk, főleg úgy, hogy nem tudom Ő mit is akar, vagy csak az alkohol miatt alakult úgy ahogy (biztosan rásegített), hisz józanon nekem eszembe nem jutott az, hogy rámozduljak.. De megőrülök, mert rájöttem, hogy milyen klassz lány és már lehet több részemről mint barátság..

Ritkán találkozunk mert 1.5 órára lakik tőlem, és másfelé dolgozik, de nem tudom milyen lesz ha találkozunk, kínos, vagy sem..

Ti mit csinálnátok a helyzetemben? Megszakítani biztosan nem akarom a barátságunkat, de kicsit meg vagyok lőve ... Plusz még szemét dolognak is érzem az egészet hisz "haver exe tabu".



2017. jún. 5. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy haverod exe nem kell pánikba esni. Nyugodj meg először is. Esetleg azt megpróbálhatod hogy nem látjátok egymást fél évig és nem is beszéltek nincs semmilyen kapcsolat köztetek aztán egy idő után újra beszélgettek és akkor már lehet hogy kikerülsz a "friendzone"-ból és akkor elölről kezdhet mindent. Nehéz lesz és benne van a pakliban hogy tönkre megy a barátságotok. Ez amit én tudok javasolni. Sok sikert.
2017. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazabol Ő is friendzoneba van, vagyis volt eddig, kicsit nem tudom hol a fejem most, mert eddig nem is tekintettem rá úgy mint potenciális barátnő, csak olyan volt mint 1 haver..

Arra is gondoltam, hogy Ő már próbált jeleket adni csak én nem vettem észre, mert nem akartam, fogalmam sincs..

2017. jún. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!