Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vagyok ennyire paranoiás...

Miért vagyok ennyire paranoiás a tovább tanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Na szóval sziasztok,Most leszek 8.adikos,minden évben eddig kitűnő voltam,nyáron(vagyis most) gyakoroltam/gyakorolok,remélem hogy felvesznek egy egész erős(vagy inkább nagyon erős) gimibe.Viszont nem is ettől rezeltem be hanem,hogy mi lesz ha szemetek leszenek az osztály társaim(általánosban azok voltak/azok is) vagy a tanárok(a tanárokkal viszont nagyon jó a kapcsolatom,szívesen elbeszélgetek velük meg minden..) Szerintetek van valami okom a paranoiára?Mert már nagyon idegesít hogy 24 órából 23-at ezen gondolkozom...
2017. júl. 18. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs okod a paranoiára, de egyébként is mindenki ilyesmiken rágja magát ezekben a helyzetekben. :) Csak annyi a lényeg, hogy erőt tudj venni magadon, mert az már nem jó, ha az egész napodat kitölti a szorongás valamitől, amit jelenleg nem tudhatsz. Egy nagyon erős gimiben valószínűleg találsz majd olyan embereket, akikkel megegyezik az értékrended, ugyanígy a tanárok sem szemétkednek a diákokkal, mert tudják, hogy a többség jó tanuló. :D Bármi lehetséges, de ha emiatt aggódsz, tényleg csak mértékkel csináld, mert szerintem nem érdemes. :)
2017. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szemetek lesznek a tanáraid, akkor válts iskolát, ha meg az osztálytársaid, akkor állj a sarkadra.
2017. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ezt amúgy nem tudom átérezni, mert nálunk én voltam a szemét osztálytárs :D
2017. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is most megyek 8.-ba, és nekem is szinte ugyan ez van, azzal a kivétellel, hogy én nem vagyok túlzottan jó tanuló. Idén jobb lett a bizim, mint tavaly, de 4.-től romlott lefelé az átlagom.

Ha van kedved beszélgetni róla, nyugodtan írj! :)

2017. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

#3 lol:D #Tháglájf(magyarosan:3)

2017. aug. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!