Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek, milyen volt az első...

Nektek, milyen volt az első nap 9. Ikben? Mit kellet csinálni? Izgultatok? Átalában ilyenkor a felsőbb évfolyam diákjai menyire foglalkoznak a 9. kel?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk teljes mértékben lesz.-.rtak a felsőbb évesek. Ha csaj vagy, akkor lehet megnéznek, de amúgy semmi extra..


Én első nap eltévedtem haverommal (egy osztályba kerültünk), így késtünk az utolsó óráról, de nem volt semmi gáz, lehetett érezni, hogy kicsit parázik mindenki.

2017. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi ên is pár barátommal megyek oda hátha így jobb lesz
2017. júl. 29. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a végzősök foglalkoztak velünk, mivel ők avattak fel minket és a gólyaavatóig különböző feladatokat kellett csinálnunk. Egyébként első nap nem lesz időtök megismerni a többieket, kb. ameddig tart a "tanítás" az ofőtök fog hablatyolni, meg kiossza az ellenőrzőket, adategyeztetés stb.


De rég is volt már ez.. :( Idén már én fogok avatni, meg persze érettségizni.. :D

2017. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én izgultam,bár ki nem?Pár osztályfőnöki órára számíts bemutatkozás kép,nálunk az ofő azzal kezdte a bemutatkozást hogy őt nem zavarja ha rendőrök visznek el minket a suliból,megszokta :D.Meg persze gondolom lesz gólya nap később olyankor megszívatnak a felsősök de jó buli
2017. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!