Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyák! Első évfolyam hallgató...

Gólyák! Első évfolyam hallgatói Facebookon?

Figyelt kérdés

Idén felvettek egyetemre, és Facebookon ismerősnek jelölt valaki egy "Első évfolyam hallgatói" nevű profillal. A profilja teljesen üres, nem derül ki semmi. Olyan ismerőseimet is bejelölt azonos nevű, de másik ilyen oldal, akiket más egyetemre vettek fel, és látom, hogy tucatnyi verzója van ennek a profilnak Facebookon.

Ki hozza létre ezeket az oldalakat? És mire szolgálnak?



2016. júl. 30. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, engem is érdekelne. Két éve visszajelöltem az illetőt, de semmit sem csinál, csak kéthetente ír egy üzenetet, hogy ilyen parti meg olyan vizsgazáró buli lesz. De minden évben keletkezik új, és ahogy észrevettem, egy profil egy egyetemre megy rá. De hogy ki van mögötte és mi a célja, azt én is szeretném tudni. Annyiban biztos vagyok, hogy nem én csinálom. Tudom, hogy nem hasznos a válaszom, csak azért írtam, mert én is kíváncsi vagyok rá.
2016. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek egy funkciója van, mivel oldal nem tud kérni arra, hogy lájkold vagy kövesd ingyen, így muszáj létrehozni egy ilyen profilt, aki bejelöl ismerősnek . Ezeket általában többen szokták kezelni, de a személyiségi jogok miatt én speciel egyetlen egy ilyen " fake " oldalt se igazolnék vissza, mert nem akarom azt, hogy számomra ismeretlen emberek lássák az én esetenként személyes dolgaimat. :)
2016. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a reklám a célja. Közvetlenül, üzenetben jobban eljut az emberekhez, mintha oldalként hirdetné, posztokkal.
2016. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!