Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől olyanok a mai fiatalok...

Mitől olyanok a mai fiatalok amilyenek, és szerintetek lehetséges-e, hogy megváltozzanak jobb irányba?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mitől olyanok a többiek amilyenek, miért nincs már szinte semelyikben sem tartás, illetve hogy hanyagolhatják el őket a szüleik ennyire? Szinte nem is ismerek a korosztályomban olyan embert aki ne cigizne, inna, hordana olyan ruhákat amiben leginkább egy prostituáltra hasonlít(mert szerintük ez nőies), káromkodna egész nap, stbstb. Nagyon sok 15-16 éves ismerősöm már RÉG nem szűz, havonta van új barátjuk, és a "kati"tól kezdve már sok mindent kipróbáltak/használnak. Ezek mellett a tanulmányi átlaguk természetesen pont semmit nem ér, vagy ha van 3masnál jobb jegyük azt kikönyörögték a tanártól vagy kipuskázták. Senkinek sincs semmi célja, mindenkit csak a "partyzás" érdekel.
2011. aug. 16. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjad nekik, hogy ilyen korban még ezt kéne falniuk: [link]
2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek, az én ismerőseim is ilyenek, és engem ez eléggé zavar. De ez szerintem már csak romlani fog, jobb irányba változni nem. Amúgy 15 éves vagyok én is, de nem vagyok ilyen amiket leírtál.
2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rossz iskolába jártok :D Komolyan én elit gimibe jártam és mindenki majdnem normális volt, aki nem az ki is bukott :/

A megyében az enyémen kívül még egy elit gimi volt, ez elszipkázta az általatok normálisnak leírt fiatalokat, akkor a többibe nyilván nem maradt v nem sok XD

2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mitől olyanok a mai felnőttek amilyenek, és szerintetek lehetséges-e, hogy megváltozzanak jobb irányba?


17 éves vagyok, és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mitől olyanok a felnőttek amilyenek, miért nincs már szinte semelyikben sem tartás, illetve hogy hanyagolhatják el magukat ennyire? Szinte nem is ismerek a felnőttek közt olyan embert aki ne cigizne, inna, hordana olyan ruhákat amiben leginkább egy prostituáltra hasonlít(mert szerintük ez nőies), káromkodna egész nap, stbstb. Nagyon sok felnőtt ismerősöm MÉG szűz, önsajnálatba merülnek, és a "kati"tól kezdve már sok mindent kipróbáltak/használnak. Ezek mellett a munka teljesítményük semmit nem ér, vagy ha van egy kis szabadidejük, semmi hasznosat nem tesznek, vagy csak tovább szenvednek. Senkinek sincs semmi célja, mindenkit csak a "szabadság" és alkohol érdekel.


Érted a lényeget? Általánosítani mindig lehet. :)

2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj, istenem. Ne foglalkozzatok velük, keressétek az olyanok társaságát, mint amilyenek ti vagytok, ennyi. Változnak majd ők is, meg ti is. Nem kell ebből akkora problémát csinálni.
2011. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a looserek, akik majd felnőve eltartják a bankokat, mert 0 felelősségtudatuk van, és a "menő" cuccokra nem futja ám a minimálbérből.
2011. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez van. Középiskolában 4 évig menők aztán kezdődnek a bajok, főiskolára/egyetemre nem vesznek fel akárkit. Mi a fontosabb? Legyen pár "jó" éved és 18 éves korodra kiégj vagy legyen normális és stabil életed később?
2011. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinövik.
2011. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nincs másik iskola a közelben ahol idegenforgalmizni tudnék, vagy ha van is nem vennének fel mert festve van a hajam és sminkelem magam, hiába vagyok jó tanuló, Mo-n a legtöbb iskolában nem vesznek fel ha nem tetszik nekik a külsőd.

hát így kilencedik alatt sikerült eléggé felfejleszteni a leszaróképességemet, de akkor is felfoghatatlan, hogy egyiknek sincs agya, és milyen büszkék azokra amiket csinálnak.

2011. aug. 16. 00:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Felvesznek szerintem, lehet még egy kis Diszperzitet is adnak ajándékba...
2011. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!