Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen az 5. Osztály? Milyen...

Milyen az 5. Osztály? Milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Most megyek 5.be és nagyon izgulok. Sok új tanárunk lesz de mindegyiket ismerem mert bátyám is ebbe a suliba járt anno.Kérlek normális válaszokat és nem szidásokat!
2017. aug. 23. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam minden tanárt ismerek kivéve kettőt.
2017. aug. 23. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit új lesz. Nem fognak rátok úgy figyelni. Meg ápolgatni a lelketeket. De nagyon nagy változás nem lesz. A legtöbb új tantárgy csak hetedikben lesz. De most a töri lesz új azt hiszem.
2017. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk annó a környezetismeret vált külön földrajzra meg biológiára. Meg történelem is lett. A rajz órák fele meg művészettörténet lett. Meg ekkor lett két csoport az egyik technika órára járta másik háztartástanra. De gondolom ez iskolafüggő is.

Nekünk úgy volt, hogy alsóban egész nap egy teremben voltunk és a tanárok jöttek hozzánk, 5.től pedig volt irodalom terem, történelem, matek terem és szünetben átcuccoltunk.

2017. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan volt mint az elöttemszólónak csak annyi eltéréssel, hogy a technika a lányoké volt (egy elkülönített épületben) fiúk meg asszem infóra jártak. Töri, földrajz, biosz volt jócskán. Én 2 évig jártam felsőbe(utána elmentem hatosztályosba) de az a 2 év nagyon jó volt. Ugyanazok az osztálytársaim voltak mint alsóban csak más suliba de sokkal sokkal jobb volt mint az alsó. A tanárok is sokkal normálisabbak voltak, de ez tény és igaz, hogy itt már nem foglalkoznak veled annyira. Pl nálunk alsóban kötelező volt a tanártól elköszönni mikor valaki hazament. Itt meg első nap ofő kicsit meglepődött mikor csapatossan mentem bnőimmel a tanárihoz, hogy hol az ofő el akarunk tőle köszönni:""""D ja meg nálunk szeptember közepén az 5.eseknek volt csicskaavató, meg majdnem minden hónapban volt sulibuli, meg sok normális osztálykirándulás.. régi szép idők.. 18/L
2017. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!