Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek 7. -be milyen új...

Most megyek 7. -be milyen új tantárgyak lesznek? Melyikek lesznek a legnehezebbek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 12:28
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én is most megyek 7.-be.A természetismeret kiesik,mert mostmár négy felé lesz elosztva mégpedig:fizika,kémia,földrajz és biológia.Hát,hogy melyik a legnehezebb azt még én sem tudom megmondani,hiszen még nem tanultam őket.Remélem tudtam neked segíteni a válaszommal.

2015. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

annak idején nekünk volt fizika 6.ban is kémia és biosz jön be


a saját területén mindegyiken tudnék olyat adni, hogy elszörnyülködsz, az általános iskolás anyag azért annyira nem megterhelő

2015. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előre félhetsz a kémiától.
2015. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi az ami neked nehéz lesz. Egyrészt nagyon függ tőled, másrészt a tanártól is.
2015. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg tanàrfüggő és persze attól is függ, hogy te mennyire vagy fogékony ezekre az új tanárgyakra (kémia, biosz, földrajz, fizika).

Nekem pl a kémia és a biosz mindig is könnyen ment (most mar orvosira készülök), a földrajz sem esett nehezemre, csak untatott, a fizikával viszont megszenvedtem ...

2015. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a földrajz ment legnehezebben, a kémiát szeretem. Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Lehe, hogy mindet imádni fogod :)
2015. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. aug. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!