Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Reggel kell már iskolába...

Reggel kell már iskolába menni vagy hétfőn kezdődik csak?

Figyelt kérdés
Ha lesz és nem megyek be, hány igazolalant kapok, ha még órarend sincs?

#iskola #tenévkezdés
2017. szept. 1. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szeptember 1-jén kezdődik a tanítás. Ha nem mész be, annyi órát mulasztasz, ahány órája lesz az osztályodnak.
2017. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk a hosszú és unalmas évnyitóval kezdődik.. istenem tiszta időpocsékolás. De szerencsére rövidítenek mert sokan kiszédülnek. Utána pár millió osztályfőnöki ami szintén dög unalom, megtudom mi lesz szarabb idén mint tavaly és mehetünk haza. Nekünk nem hiszem hogy adnak igazolatlant, de azért bemegyek, hátha lesz valami fontos meg jó ha tudom az órarendet nem mástól kell kéregetni azt is meg hogy jaj mi történt mit mondott stb.
2017. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező mekkora thug life jár a pacsi :D
2017. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Komoly arc vagy Kedves Kérdező. Én már 25 éve nem járok iskolába, de még mindig emlékszem, hogy szept. 1.-én kezdődik.
2017. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj en se mennek be ha nem vennek nalunk ilyen szigoruan... Na nembaj, ha majd nem figyelnek akkor meglepek.
2017. szept. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Még el sem kezdődött de már iskola undor..?
2017. szept. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Nana... tessék iskolába menmi, nehigy az legyen, higy a következő kérdésetek.meg az lesz, hogy itt vagytok 25 évesek és nem ertetek el semmit....
2017. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Az iskola honlapján rajta van, hogy mi lesz, hány óra lesz. Gondolom, nem elsős leszel, tehát emlékezhetsz rá, hogy az első napon évnyitó szokott lenni meg 3 osztályfőnöki óra, tehát 4 igazolatlan óra minimum várható órarend nélkül is.
2017. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sem mennék be. Pénteken iskolát kezdeni? Na még mit nem :DD
2017. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Én nem mentem be ugy se nézik ilyenkor inkább a palán áztatom magam
2017. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!