Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Új iskolába fogok menni és új...

Új iskolába fogok menni és új diákot kellett csináltatnom 2 hét míg megjön postán vagy több de hamarosan kezdődik az iskola és diákbérletet szeretnék venni a buszra csak a régi diák igazolványom van mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

#iskola #diákbérlet #tömmegközlekedés
2013. aug. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatási papírt szerintem adnak az új iskoládban. Kérdezd ofőt, igazgatót.
2013. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használd a régit ha még nem vagy 18. Én is 2 és fél évig használtam a régit. Kutyát se érdekelte.
2013. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
október 31-ig használhatod az előző évit
2013. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj a suliból iskolalátogatásit. Nállunk mindenkinek adtak aki kért. Én is azzal vettem meg a bérletemet.
2013. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapni fogsz egy ideiglenes diákigazolványt (ez egy A/4es nyomtatott lap). Ennek segítségével tudod majd kiállíttatni az útviszonylat igazolót. Ezt az ideiglenes diákot kell az ellenőrnek is bemutatni.
2013. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatásival nem használhatsz bérletet. Az előző diákod október 31-ig érvényes, addig teljes nyugalommal használhatod azt a bérlethez. És igen, kérj ideiglenes igazolást is, hogy ha esetleg soká érkezik az új diák, akkor is tudj utazni.
2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Kértem iskolalátogatási papírt

2. Adtak

3. Vettem bérletet (ahol elkérték ezt a papírt)

4. Megkaptam a bérletet és MÜKÖDIK,elfogadják,semmi gond.

5. Ennyi,nem értem mit kell itt túlbonyolítani

2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!