Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A Nyíregyházi Arany János...

A Nyíregyházi Arany János gimnáziumban sok a kisebbség?

Figyelt kérdés

Iskolát szeretnék váltani azon belül a Nyíregyházi Arany János gimnáziumban szeretnék tanulni, de van egy ilyen hiedelem,hogy ott sok a kisebbség.

A 10. osztályt kezdeném most. Esetleg a válaszadók közül van ott valaki aki meg tudná mondani nekem hogy ez igaz e. Mert nem szeretnék egy ilyen közösség tagja lenni. Talán rasszizmusnak tűnhet, de csak egyszerűen sok szörnyű élményem van a romákkal kapcsolatban. Kérlek segítsetek!


2017. szept. 1. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én oda jártam át régebben matektanárhoz. Igen voltak kisebbséghez tartozó emberek. Azt mondják arra a sulira hogy nem valami erős egyébként.

22N

2017. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A húgomat egyszer majdnem átíratták oda, de nem vették át. Az ő és az anyám elmondása szerint akadtak ott romák.
2017. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!