Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A TÁG biosz-kémia szakáról...

A TÁG biosz-kémia szakáról tudtok mondani véleményt? 📚

Figyelt kérdés

Most fogok felvételizni ebben az évben és a TÁG biosz-kémia szakában gondolkodom.


Milyen a suli?

A tanárok szigorúak?

Könnyű beilleszkedni az osztályba?

Mennyire fordul elő a klikkeskedés?


Bocsi a sok kérdésért😅



2017. szept. 6. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Pont mint a többi gimiben.
2017. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat ez nagy segitseg volt...

Azert van kulonbseg a TAG meg a Csokonai kozott is

2017. szept. 23. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ha azt írom, hogy igen, jó a suli, igen, a tanárok szigorúak, más meg azt írja, hogy nem jó suli, a tanárok nem szigorúak, akkor mennyivel tudsz többet róla? :)

Hogy mennyire könnyű beilleszkedned, az főleg tőled függ, meg persze a leendő osztálytársaidtól. A klikkesedés dettó. Bocsi. Ez van.

2017. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyivak hogy pl. Aki oda jar az tud rola egy velemenyt mondani
2017. szept. 23. 19:48
 5/6 anonim válasza:
63%

A bikém szakok nagyon szuperek, nagyon jó szaktanárok vannak. Én oda jártam (16ban érettségiztem), és életem egyik legjobb döntése volt hogy odamentem. A tanárok figyelmesek, törődnek a diákokkal személyesen is ha igény van rá, túlnéznek azon hogy csak a tananyagot kell leadniuk. Persze vannak kivételek, meg egyes szakokon nem ilyen jó a színvonal (tanárok és diákok terén sem), de attól még én csak ajánlani tudom.

A suli épülete gyönyörűszép, de menj el a nyílt napra, mindenképp nézz szét (bár sajnos tapasztalatból mondom hogy előfordul egy kis kavarodás a nyíltnapon), az osztály légköre, klikkesedés pedig rajtatok áll majd :) bár én nyek biokémen voltam, és ott azért volt erősebb a klikkesedés mert az csak egy félosztály, az osztály másik fele a nyek haladó német-kezdő angol volt. Ettől függetlenül életre szóló barátokat szereztem magamnak, és nagyon megérte így is.

2017. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A suli nagyon jó😊És én uvy tudom hogy a bikém szak nagyon jo es akik oda mentek nem bantak meg
2017. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!