Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztalytarsam ok...

Az egyik osztalytarsam ok nélkül meg akar verni?

Figyelt kérdés

Mar probalkozott tobbszor is, fenyegetett, hogy eltori mindenem, illetve hogy élve nem jutok haza.

Videofelvetelem is van errol az esetrol. Kihez tudnék ilyen esetben fordulni, mit tegyek?



2017. szept. 8. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Fogod és elvered mint szódás a lovát.

9-ben engem is cseszegettek... annyira elegem volt, és bedühöttem, hogy teljesen elborult az agyam, és ami a kezembe került addig ütöttem, mig a "suli keménye" elkezdett bőgni...

Nekem onnantól nyugalmam volt, és mázlim is azert mert a fegyelmim után nem rugtak ki, és a srác 8 napon belül gyógyult... egy darabig fel akart jelenteni, de mondtak, hogy ő xarabbul járna...

Ez történt 15 éve.... és nem vagyok büszke rá...

Akkor is lett szolva tanarnak, havernak, mindenki baxott rá....

2017. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Fejeld le azt helo
2017. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
39%
Videó...francot...gyomros aztán két három baráti izomból rúgás...majd kérdezd meg tőle mit mondott mer tnem halottad...
2017. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki rambó itt.. az asszonytól meg félnek. :D

Az osztályfőnöknek szólsz első körben.

2017. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én fegyelmit se kaptam elég kemény volt. Vegülis a kisebbik kezdett ki velem és a vége egy mégnagyobb terített le a rohadt életbe xd . Mindezt egy riiibanc miatt volt.
2017. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Aki agyilag beteg és ilyennel fenyegetőzik azzal nem menni semmire tanárral...ha akar akkor iskolán kívül találja meg....az ilyet le kell szépen építeni aztán jól van...
2017. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy az osztályfőnöknek vagy a gyerek szüleinek szólsz annál jobban rádszálnak...

Ha még egyszer próbálkozik ne verd meg mert bajod lehet belőle hanem csak teperd a földre vagy fogd le valahogy és el ne ereszd had tudja ki a főnök.

Hülyén hangzik de beválhat és "tisztább" mintha elvernéd.

2017. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És te miért nem fenyegeted meg? Neked is pont ugyanannyi jogod van ehhez mint neki. Ha nyúlbélának tetteted magad, akkor annak is fognak kezelni. A gyerekek között ez sajnos így nyilvánul meg. Szóval szerintem kapd össze magad, és ha legközelebb b*szakszik veled, akkor hord le a p*csába.
2017. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem is usd szet azt a hulye fejét.
2017. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha beszól a suliban, szólj vissza finom, vagy ne válaszolj, a lényeg az, hogy idegesítsd fel nagyon. Mivel középiskolában már nincs olyan, hogy elnéznek egy verekedést, ezért nagy lenne az esélye hogy kirúgják. De te ne üss vissza! Csak védd magad. Utána úgy is leszedik rólad, játszd el hogy szédülsz, hányingered van stb...Másnap mondd az igazgatónak pszichológus kell hogy feldolgozd az esetet. Az igazgató azonnal kirugja majd a srácot. Utána az utcán már vissza adhatod neki többszörösen amit adott, plusz ki is rugták a suliból, szóval duplán jól jársz.
2017. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!