Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanároknak szól inkább! MIt...

Tanároknak szól inkább! MIt csinálnak maguk ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha egy lányon vagy fiún ésszreveszik a kezén , hogy vágdosa magát akkor ilyenkor kell tenniük valamit vagy had vágja magát tovább??
2017. szept. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben értesítik az osztályfőnököt, aki tovább adja az ügyet a vezetőségnek vagy szól a gyámhatóságnak is.
2017. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
+iskolapszichológus talán a legcélravezetőbb, nyilvánvalóan aki ilyen tevékenységet folytat annak segítségre van szüksége.
2017. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly tanitottam egy lanyt, aki korabban vagdosta a karjat, de miota uj baratja van, azota mar nem. Neha vagyik ra, de tud uralkodni magan.


Az osztalyfonoke nem vette volna komolyan, az igazgatosagot meg annyira se erdekelte volna.


En sokat beszelgettem vele. Biztositottam rola, hogy ha barmi baja van szoljon nekem es probalok segiteni. Ha szomoru volt megoleltem.

Megbeszeltuk, hogy miert csinalta. Adtam neki tanacsokat.

Tobbet nem igen lehet tenni.


Az otthoni korulmenyei jok voltak. Szereto anyukaja van es a neveloapukaja is rendes. Sajnos nem volt lehetosegem egyikukkel sem szemelyesen beszelni.


Iden masik iskolaban kezdtem el tanitani, remelem minden rendben lesz vele.

2017. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!