Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miértilyen bunkó velem a...

Miértilyen bunkó velem a tanárom? Hogy érjem el, hogy ne legyen bunkó?

Figyelt kérdés

Tvaly egész jófej volt, addig amíg kiderült, hogy nem jutottam tovább egy versenyen. Atóta nagyon bunkó velem.

CSak pár példa:

1. az osztálytársam telefonozik mellettem a pad alattés a tanár jól látja, dde mivel ő kedvence nem szól rá, én ránézek a szomszédomra rögtön ordibál, hogy mit képzelek magamról stb.

2. Ma törin ,,teljesn véletlenül" a tanár a lehető legrosszabb csapatba tett és kijelentette, hogy be fog árulni az ofőnek, mert én voltam a legrosszabb (azon kívül, hogy csináltam a dolgom és egyszer szóltam a mellettem ülőnek, hogy halkabban olvasson semmiit nem csináltam). Természetesen beárult, hogy szörnyű a magatartásom, meg ilyenek és az ofő mondta, hogy majd ne csodálkozzak, hogyha nem lesz ötös a magatartásom (mindezt az egyik barátnőmtől tudom, aki végig hallgatta a beszélgetést) remélem ők sem fognak csodálkozni, ha elhúzok hatosztályosba (tervbe van!)


Előre is köszi ;)



2017. szept. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ha igaz akkor sehogy, iratkozz át. De kétlem hogy igaz lenne.
2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennél többet is csinálsz szerintem, nem ordibálna veled azért, mert ránézel valakire (ha csak mondjuk nem dolgozat közben teszed...). És a második sztori is elég hihetetlen, ennyitől nem szólna az ofőnek, stb. Az a megoldás, hogy jobban kell viselkedni.


De ha mégis igaz lenne, akkor se tudsz semmit tenni ellene. A hatosztályos gimi viszont jó döntés.


Bár ennek kapcsán eszembe is jutott valami... tudnak arról, hogy tervben van, hogy átmész hatosztályosba? Mert akkor esetleg el tudom képzelni, hogy direkt "bunkóznak" veled, stb., általánosban nehezen fogadják, ha valaki hatosztályost választ a létszám, a pénz és a hírnév miatt...

2017. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!


Épp a füzetbe írtun én meg már kész voltam és körülnéztem, hogy ki van még kész az 2. történetben, pedig alapból hangzavar vol és nem gondolom, hogy egy 30 éves tanátnő nagyot/félrehalla. + az anyukám idén lett itt tanár és ost azt hoiszi mkindenki, hogy kivételeznek. És a hatosztályos elvileg seniki nem tudja.

2017. szept. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!