Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valljam be neki? 15/f

Valljam be neki? 15/f

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és az egyik osztálytársam nagyon tetszik, de nem tudom hogy elmondjam-e neki. Szerintetek?

2017. szept. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Először győződj meg róla,hogy ő mit gondol a melegekről.Valahogy hozd fel ezt a témát,amikor vele beszélsz,persze nem úgy hogy "szia mit gondolsz a melegekről?" hanem csak szépen lassan terelődjön erre a beszélgetés.Ha elítéli őket,akkor ne mondd el neki,ha nincs baja a melegekkel,akkor se biztos hogy el kéne mondanod.Akkor arról győződj meg hogy jól tud e titkot tartani,mert az se jó ha elmondja mindenkinek.
2017. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kapkodnám el...
2017. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez személyiség függő... ha jó fej, akkor olyan lehetőségek vannak, mint hogy:

Ő is meleg, akkor bejössz neki/ vagy nem. Tehát, összejöttök, vagy nem.

Ha hetero, akkor meg annyi történhet hogy azt mondja, hogy "bocs, de én nem érdeklődöm irántad..." és legfeljebb elmondja egy-két osztálytársnak, - akik közel állnak hozzá - hogy mi történt. Amennyiben közöttük van pletykás alkat, akkor lehet, hogy az egész osztály tudomást szerez a dologról.

A kérdés itt, az hogy képes vagy e coming outot felvállalni, ha úgy alakul? (nem olyan nagy dolog, a legtöbb diák ma már csak szájhősködésből homofób, tapasztalatom szerint. Bár tényleg van egy kettő, kai nem csak addig ugat, amíg meg nem tudja, hogy egy klassz meleg ismerőse is van... de határozottan kevés ilyen akad.)

2017. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hogy te egy nap alatt, hogy tudsz 2 évet öregedni... (Előző kérdésedben, még 13/f voltál.)
2017. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, ne valld be szerintem, hogy meleg vagy rögtön (uram isten, lány vagyok, de imádom a melegeket, mármint érted, ők személyiségben is mások).

Csak valahogy hozd fel a témát, és elmondja a véleményét róla. És még húúúúzd, halaszd azt a vallomást.

Majd mikor késznek érzed magad és őt is, mondd el, hogy meleg vagy. Aztán, hogy tetszik neked, de lehet ezzel is várnod kéne még többet. Ha hetero, lehet sokkolni fogja picit, vagy talán meg is haragszik, de megbeszélitek majd (remélem, hogy nem haragszik meg). Mert gondolj bele, hogy ha hetero lennél, és valaki elmondana neked egy ilyet... Viszont ha más szexuális orientációja van, akkor nincs gond.


15 vagy, az középsuli. Szóval minimum még 3 évig osztálytársak lesztek. Ha összejöttök és szakítotok, az kegyetlen tud lenni, hogy egy osztályba jártok.


Én felsoroltam az eshetőségeket XD Viszont jól gondold meg, hogy tényleg el akarod-e mondani neki. Mert ez nem kis dolog, az ilyen sosem az:) Viszont sok sikert, bárhogy is döntesz


17/L

2017. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!