Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tudom, hogy hogyan valljam be neki?

Figyelt kérdés
A fiú kissé visszahúzódó, ezért félek attól, hogy megijeszteném egy vallomással... Eléggé tanácstalan vagyok, mivel még soha nem kerültem ilyen helyzetbe.

2017. júl. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki úgy, hogy 4 szem közt kifejtve:D
2017. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne mond el neki, hanem utalj rá. Beszélgess vele sokat, keresd a társaságát, menjetek el valahova, le fog neki esni, hogy mi van, lépni nem fog, ha félős, ez nem baj, csak ne támadd le azzal, hogy mennyire szereted. mutasd ki az érzéseid.
2017. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Na ez az, amit elképesztőnek tartok, hogy írok egy választ és töröltetitek!

Annyit írtam, hogy "Béla, tetszel nekem." Ez aztán tényleg kikmeríti az erkölcstelenség és szabálytalanság összes fogalmát!

Tudod cicamica, majd ha leélsz egy életet társ nélkül, akkor 80 éves korodban majd kezdhetsz gondolkozni: húúú, lehet hogy nem ártott volna néha kicsit kezdeményezni? Akkor nem éltem volna egyedül 80 évig?

tudod mit? megérdemled, hogy egyedül élj 80 évig.

Nehogy megfogadj egy értelmes tanácsot, neeeee.

Várj a szőke hercegre fehér lovon.

És jelentgess, mint egy vérbeli ávóstiszt. Ez is egy olyan vonzó tulajdonság.

2017. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ez a tapadós szöveg nem a lányok dolga.

Bőven lesz majd fiú,akiben van annyi kurázsi,hogy kezdeményez.

A nyuszik meg embereljék meg magukat,különben nem lehet rájuk férfiként tekinteni. Régen én is olyan voltam és megérdemeltem.

2017. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen cipőben jártam. Velem az volt, hogy elmondtam felős fiúnak, hogy ő az aki tetszik. Mivel már tudta, hogy valaki tetszik. Én rengeteget utalgattam rá,de ő nem értette meg, vagy nem akarta. Amikor elmondtam neki, azt mondta kedves tőlem és semmilyen választ nem adott.
2017. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!