Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert nem ilyen az osszes tanar?

Miert nem ilyen az osszes tanar?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok,most kezdtem el a kozepiskolat. Ugye ezert uj osztalyfonokom van,aki kedves,megert minket,segit nekunk es meg jol is tanit,erdekesek az orai. (Az angol tanarom is)

Peldaul amikor osztalytarsamnak elvaltak s szulei, beszelgetett vele,meghallgatta. Az orai nem feszult hangulatba telnek,de azert a fegyelem sem hianyzik.

Nem tudom hogy eddig en jartan nagyon rossz iskolakba,vagy nem,de ilyen segitokesz tanarral meg nem talalkoztam. Tenyleg nem tesz olyan nagy dolgokat az osztalyert,de nekunk mar abba is sokat segit ha csak meghallgat. Miert nem ilyen az osszes tanar. Aki nem tud empatikus lenni a gyerekekkel szemben az miert negy tanarnak? Ezek tenyleg olyan nagy dolgok,hogy eddig 8 evem alatt meg nem talalkoztam ilyen tanarral?

A tanarom egyepkent 37 eves es ferfi.



2017. szept. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én töri tanár nőm hasonló. Van 3fia, az idősebbik 18 (velünk egykorú, de egy évvel felettünk van, végzős), egy 15éves és egy óvodás olyan 5év körüli kisfia. Szinte tényleg az anyánk lehetne, mindenkit meghallgat, ha a feleleted/dogád rossz kihúz belőled egy kettest, ha reménytelen vagy akkor nem tud mit kezdeni. Bárki problémáját meghallgatja, tanácsokat ad.

Az óráit is nagyon jól leadja, többnyire mindenki szereti nálunk, figyelnek nála, élvezi, hogy mesélhet. Imádom nála a törit. Az előző töri tanáromat is szerettem, de ő valahogy mégis máshogy adja elő. Most kaptunk egy új magyar tanárt, az előzőt is bírtam, jó kis storyai voltak, ő is élvezte, hogy taníthat. Ő velünk ilyen közeli kapcsolatban nem volt, de jó tanár volt. A mostani fiatalabb nála egy 10essel (38éves), még meg kell szoknunk, hogy más stílusú az új tanárun, de ő is nagyon kedves, az óráit igaz máshogy adja le, mint az elődje, de kell még neki idő míg belerázódik a körünk be. Többnyire nekem normális tanáraim vannak, a sulinkban lévő borzalmat elkerültük :D Én eddig mindent tanárt szerettem, vagy normális volt, csak nem szerettem többnyire azt amit tanítottak :D

2017. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Hat akkor neked nagy szerencsed van a tanarokkal.

2017. szept. 17. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért bevallom, nem a legszínvonalasabb suliba járok, de néhány tanár szerintem jobb helyen is taníthatna, azért van az én tanáraim közül egy kettő akire ha rájön a hiszti inkább nem szólunk, vagy drága osztálytársamék kikészítik. De azért igen, szerencsére 95%ban jófejek. A fizikát 3nál jobban nem tudom (pedig jó tanuló vagyok), de a tanárt nagyon bírom, az egyik kedvencem attól függetlenül, hogy hülye vagyok a tantárgyából.
2017. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint én pont ezt éreztem, amikor eljöttem általánosból. Ott egyik tanárunknak sem volt semmi jelleme, totál unalmas emberekként tengették a napjaikat.

És különös, mert ahogy így 9.-ben átléptem a gimi küszöbét... wooow, mintha egy másik világba érkeztem volna, annyira jófej és szerethető mindenki:)

2017. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!