Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az miert baj ha az osszes...

Az miert baj ha az osszes kiscocat megtartom?

Figyelt kérdés
Ha van egy macskam akinek kiscicai lesznek es en megszeretnem tartani oket az baj?es ha igen miert?
2016. szept. 14. 20:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*kiscica
2016. szept. 14. 20:51
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért volna baj? Ki mondta ezt?


Azért a nagy macskát majd ivartalanítsd, és a kicsiket is mielőbb.

2016. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 gnoomage ***** válasza:
Kinek miért baj? Ebből a kérdésből semmit se tudtunk meg...
2016. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem baj, ha van pénzed minden ellátni, etetni, oltatni, féregteleníteni stb. és majd az anyát, és a kicsiket is ivartalanítani.
2016. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak olvastam egy kerdest ahova tobben is odairtak hogy baj.

Penzem van a zsebpenzem mind rajuk koltom.

2016. szept. 14. 21:08
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a baj hogy megtartod hanem az hogy lettek!
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Miert lenne baj hogy lettek?

Az egyik macskamtol lett vemhes aki mae hallott es igy nagyon varom az erkezesuket hogy "ujra" velem lehessen.

2016. szept. 14. 21:18
 8/18 anonim ***** válasza:

A kiscocákból azért több haszon származna.

A kiscicák viszont „ csak" aranyosak.

2016. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ha lesz pénzed az összeset ellátni (ki tudja mennyi születik, akár 8-10 is lehet), és ivartalanítani, akkor nem gond. De a "zsebpénz" szóból azt veszem ki, hogy még nem dolgozol, szóval nehéz lesz, az ivartatalítás nem olyan olcsó ám. Már pedig, ha nem ivartalanítod őket, könnyen előfordulhat beltenyészet, vagyis hogy pl. a tesóknak egymástól lesznek kölykeik. Amikor gyerek voltam, nálunk is össze-vissza születtek a macskák, sokszor rendelenességekkel, vagy életképtelenül, pont a beltenyészet miatt.
2016. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg nincs keresetem.Gyerek vagyok.Eddig nem mehetem dolgozni mert nem voltam eleg idos de nyaron elfogok menni sok helyre.akkor lesz penzem es ivartalanitattom oket.Koszonom a segitseget :)
2016. szept. 14. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!