Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen a Hunfalvy János...

Milyen a Hunfalvy János szakgimnázium? (budapesten)

Figyelt kérdés
Néztem róla kérdéseket, de csak 2010-eseket találtam és azoknak a nagy részében azt írték h nagyon rossz az osztályközösség :( de arra lennék kíváncsi hogy még mindig így van-e h sznobok az emberek és a tanárok meg szivatnak, előítéletesek + kivételeznek. És szerintetek kb hány pontosra kéne megírnom a központit hogyha 7. év végén mindenből 5ös lettem kivéve biosz abból 4es lettem. (angol 5 osztályosba mennék)

2017. szept. 24. 14:43
 1/2 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor ne menj a Hunfalvyba! Osztályközösség nagyon rossz, és nemhogy a diákok de még a tanárok is nagyon sznobok. Kerüld el jó messziről azt az iskolát! Én fél évet alig bírtam ki ott.
2017. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem igaz, amit az előttem lévő ír! Nagyon jó a közösség és a tanàrok is nagyon jól tanítanak! Ha bármi kérdésed van írj privátban.
2017. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!