Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvysok, válaszolnátok...

Hunfalvysok, válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Most megyek nyolcadikba,és járni fogok előkészítőre is a Hunfalvyba.Voltam a szakmák éjszakáján is,ami persze a suliba volt,és nagyon szimpatikus volt a hely!Valószínűleg első sulinak megjelölöm, mennyi esélyem van bejutni?A 7. évvégim kitűnő lett.Angolt és németet tanulok(németet csak másfél éve tanulok,de nagyon alap szinten). Kb hány pont kell írásbelinél hogy behívjanak szóbelizni?Angol-németre,vagy emeltszintű angolra jelentkeznék.Milyen a közösség,tanárok?Milyen az oktatás?Jó suli?Vannak plusz pontok? (itt ECDL-re gondolok)A szóbeli is érdekelne.Hogyan zajlik?Élettel,vagy tantárggyal kapcsolatos?

2017. aug. 8. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én idén fogok kezdeni :)

Nekem végig általanosban 4.9 vagy fölött volt az átlagom , írásbeli meg 69 pontos lett , de van olyan oszt társam aki 64 et írt.

Melyik osztályba szeretnél jelentkezni? Mert van olyan osztály amibe kevesebb pont is elég.

A szóbeli egyszerű : Matek , és ilyen kitalált nyelvű szövegértésből áll. A kitalált nyelvből mondatokat kell alkotni , majd néhány szót visszakérdeznek (Jegyezz meg párat belőle!!)

Szóbelire be kell vinni egy papírt , amit magadról írtál , arról is fogotok beszélgetni. De amúgy azt hiszem a suli honlapján vannak gyakorófeladatok.

Ha jól emlékszem ebben az évben összesen 130 pont felett vesznek fel , az alatt esélyed sincs... ( felvétel , átlag , szóbeli , az átlagnál mondjuk hogyha 1 tantárgy 4es akkor -0.25 az 50-ből. Ha van egy 3-sod és egy 4 esed , akkor -0.75 az 50 -ből)

2017. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik szakra akarsz menni. Oroszra min 55 pont kell átlagban + jó szóbeli, angol-németre szerintem a legbiztosabb 70 felett. (Bár én 3 éve felvételiztem) Plusz pontok nincsenek.

Az, hogy jó-e a suli azon múlik, milyen osztályt és tanárokat kapsz. Én szar osztályt kaptam jó tanárokkal (kivétel persze van). Van aki fordítva. Van aki mindenből jót kap, van aki mindenből rosszat.

2017. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziaaa végül felvettek? Nagyon kíváncsi vagyok, én most felvételiztem :D
2018. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!