Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy semmit sem...

Miért van az hogy semmit sem mondanak el az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok és azt veszem észre hogy az osztálytársaim nem mondanak el semmit például ma elmentek egy másik városba tanárral és nem is említették nekem hogy van ilyen lehetőség vagy program és ráadásul Middterm exam is csak egy nappal ezelőtt említette az egyik osztálytársam amikor rákérdeztem és egy nappal küldte meg a tanulni valót is.

Miért van ez?nem csináltam semmit sem..

Mit csináljak hogy ne legyek levegő?

(Ázsia)



2017. okt. 1. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De te is bemész a suliba nem ? Hogyhogy te ezekről nem tudsz ?
2017. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem jársz suliba?

Nem értem a szitut. Te Ázsiában vagy a többiek itt Magyarországon? Felsőoktatásban vagy?

A midterm vizsga pl olyan, amiről neked is tudnod kell és időben kérheted a tananyagot. Az a te felelősséged. Nem kell minden infót tőlük várni.

Az jön le, hogy te nem jársz velük suliba most. Beteg vagy, vagy máshol tanulsz? Mert akkor pl egy kirándulás tényleg nem érint téged.

2017. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kulfoldon tanulok

Hat tudni anyit tudok mikor van mivel nem tudom elolvasni az irasukat.. igy nem tudok semmit sem..

A mai naprol meg fogalmam sem volt mivel nem mondtak hogy van ilyen..

Nem vagyok beteg... jarok suliba rendesen. De ott se beszelnek velem csak ha hozajuk szolok...

Nem ertem hogy miert...

2017. okt. 1. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem beszélnek veled,mert külföldi vagy.Idegen vagy nekik,ők még már gondolom jól ismerik egymást.
2017. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha egy suliba jártok, nem hiányzol meg semmi, akkor te miért nem tudsz a tanulnivalóról meg a kirándulásról? Egy vagy két lépéssel úgy lehet lemaradni a többiektől, hogy nem figyelsz, elvarázsoltan ülsz egész nap és nem ér el hozzád az infó mert nem figyelsz. Talán túl magadnak való vagy, amivel nem tudnak mit kezdeni. Így ők se nyitnak és te se, mert te meg félsz.

Nem ők a hibásak, ha valamiről nem tudsz. Tessék nyitott szemmel és füllel járni, hogy értesülj mindenről, így lassan elkezdhetsz közéjük tartozni. De amíg így le vagy szakadva mindenről, addig nem lesz könnyű dolgod.

2017. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Hat nem tudom sajat nyelvukon beszelnek szoval angolul megse probalbak.. figyelni figyelek de hiaba ha a vizsgak is adott nyelven vannak ok meg nem is mondanak semmit.

A kirandulas meg persze rosszul esik mert kozolte oszt tarsam ja bocs majd kovi evbe hahaha...

Na ez azert bunkosag.. ezek utan en hogy nyissak? Meg jo hogy a szoba tarsam sokkal rendesebb naluk..

2017. okt. 1. 09:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szervezővel beszéltél?
2017. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor nyelvi korlátaid vannak?

Akkor kérdezd a tanárt az ilyenekről. Ha így nem segítenek, tényleg g**ik, hagyd őket. Ne is támaszkodj az ő segíségükre. Hány évet kell még elviselned ott?

2017. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég féreg oszt társaid vannak. Mármint mind az.
2017. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azert jottem ide mert szeretem ezt az orszagot es csak igy lehet itt maradni... munkat meg csak diplomaval lehet valalni ergo ha itt vegzed el.

Angolul jol beszelek es kicsit thaiul. De tenyleg semmit nem mondanak el. Ha van vmi azt se mondjak...

A tarsam azt mondta mivel osztaly elso vagyok ezert felnek a "smart" emberektol... de ha nekik segitseg kell angolbol mar jonnek es kerdeznek... nagyon idegesito.. van egy ket szemely aki nyitott..

De csak,akkor beszelnek ha hozajuk szolok..

Mindegy. Szobatarsamal nagyon jol kijovok szoval nem unatkozok.

2017. okt. 1. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!