Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz hogy semmilyen jogon nem...

Igaz hogy semmilyen jogon nem csinalhatnak rólam képeket az osztálytársaim vagy videót?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nem a barátaim, nem csinálok semmi rendbe ütközőt , csak pl mondják a nevem én akkor odanezek és látom h videoznak .. meg állandóan piszkálnak? Mit csináljak? Nem verhetem meg őket,mert lányok és én fiú vagyok . A válaszokat előre is köszönöm
2017. szept. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz. Vagyis ha megengeded nekik, akkor csináljanak, de itt nem ez a helyzet. Mondd el az osztályfőnökötöknek.
2017. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*csinálhatnak
2017. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Nem verhetem meg őket,mert lányok és én fiú vagyok " - Lehet, hogy tetszel nekik.
2017. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, igaz hogy az engedélyed nélkül nem készíthetnek rólad képet vagy videót, hiszen ez jogokat sért, nem véletlenül kell több helyen is (pl: néhány rendezvényen) olyan papirokat kitölteni, amivel hozzájárulsz a felvételek készítéséhez. A kérdéseim, először is miért csinálják a videót? Magunknak, YouTube-ra, valakinek? Illetve ami még fontos lehet, hogy hány éves vagy? Mindenképpen figyelmeztesd őket, hogy ez jogokat sért, vagy esetleg szólj a szüleiknek/tanáraiknak/bárkinek, akik felelőseg értük.
2017. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi csak szivatjuk ezzel egymast mindenki kb. Fiuk-lanyok ezt csinaljak.

Nem rakja senki fel sehove mac elkuldjuk snapen😂


14/l

2017. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Jó, mondjuk szól a tanárnak. A tanár mit tud tenni? Róla is videókat készítenek a gyerekek ki tudja, hogy mikor. Bármikor. És mit tehet ellene? Semmit. A gyerek kezéből nem veheti el a telefont. A táskájából se. Akkor? (Nyilván nem arról az esetről beszélek, amikor elkéri a gyerektől a telefont, az meg szó nélkül odaadja.) Bizonyíték sincs a kezében arról, hogy egyáltalán tényleg felvétel készült volna. Szóval mit tehet a tanár tulajdonképpen?
2017. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudom, készülhet felvétel, csak felhasználni nem szabad. Tehát olyan, mint ha nem is lenne, mert nem játszhatják le az engedélyed nélkül.

Úgyhogy nem egyszerű.


Illetve az, videózz te is. A legkínosabb helyzetekben, amikor a legkevésbé esik jól.

És vidd túlzásba. Videózz állandóan.

Aztán töröld egyből, ne legyen bizonyíték!

2017. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elég kiábrándító,de 15 éves vagyok és ők is.. És nem, nem szivatásból videoznak, mert egyet sem láttam viszont.. ha elküldik,max egymásnak..De én nem tudnám őket felvenni,mert felfodul tőlük a gyomrom , annyira nem szeretem őket, nemhogy még ennyi időt pazaroljak rájuk. Félreértés ne essék ,nem vagyok antiszoc, majdnem mindig a figyelem középpontjába kerülök, nagyon sok barátom van a suliban (lehet hogy ez az oka, eddig nem foglalkoztam vele,kit érdekel a csori, ha egyszer megcsinálja ( nem lenezoen mondom) de hogy egy nap akár 5 is , és kezdem észrevenni hogy állandóan a nyomban vannak.. olyan rossz hogy nem tudok mit tenni, egyszerűen​ nem akarom felvenni velük ezt,mert olyan gyerekes és jelentéktelenek ők a szememben.. köszönöm hogy meghallgattatok és várom a további kommenteket
2017. szept. 26. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem vagyok antiszoc, majdnem mindig a figyelem középpontjába kerülök, nagyon sok barátom van a suliban"


Akkor lehet, hogy egyszerűen csak szerelmesek beléd. :)

2017. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!