Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legnagyobb baromság...

Mi volt a legnagyobb baromság amit egy dolgozatba leírtatok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem:

,,A levágott fejű király fiát megkoronázták"

Mit tanultál mára? kérdésre felelve töri dogában:,,Semmit"

angol dogában:,,wan"(egy helyett)

egy fogalmazásomban még 3.-ban azt írtam:,,egy béka leszarta és le is pisilte a kezemet"(ami igaz is volt, de az osztály előtt is fel kellett olvasnom a fogalmazást, és a tanár reakciója nem volt túl derűs:D)

+ elég szókimondó vagyok(fentiek alapján látszik XD), így voltak olyan dogák, amik kissé gettósabb hangvételűre sikeredtek a kelleténél, de idézni belőlük sajnos most nem tudok.:S

15/L

2017. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt hogy derékszőgű háromszög oldalait el kellett nevezni és én odaírtam h János meg Bence xd
2017. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én fizika dolgozatot irtam piros tollal mert ki akartam baszni a tanáral de kékkel javitotta ugyhogy nem jött össze de ez még 7. ben volt.
2017. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

•Egyszer egy biosz dolgozat sarkára egy gyerekdalt, mert nem jutott más eszembe.


•Dolgozatban: Mit tudsz Boccaccioról? Válaszom: Azt hiszem van egy ilyen süti, talán kávés (Megkaptam rá a max. pontot :D )


•Tavaly, amíg volt kémiám a témazárókra rendszeresen verseket írtam, ha nem tudtam már mit írni a papírra.

2017. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Első osztályos voltam, írtunk egy dolgozatot. Ez 1964-ben volt. Diktált a tanár. Mondja: papír. Én leírtam: papapír! Az apám évekig piszkált ezért.
2017. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Középiskolában magyar dolgozat témája, a bátorság. Egy srác csak ennyit írt: Ez a bátorság. Egy perc múlva már ki is adta a dolgozat füzetét.5-öst kapott. Tübben is próbálták utánozni, de nekik berepültek az 1-esek.
2017. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Matek doga, 10. osztály: 37-3=4, mikor beadtam a dogát, akkor esett le.

Töri dolgozat, 7. osztály, padtársam rólam lesett, de rosszul olvasta el, amit írtam, a legszebb, hogy a melletünk lévő padsorba is "átsúgta", így lett az, hogy több ember szerint is meszes hordókkal harcoltak a háborúban :D

2017. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő mikor egész Európa félt a magyarok nyulaitól! :)
2017. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Töri dolgozatnál gimi elsőben súgtam a padtársamnak, hogy alamizsnát osztott a szegényeknek, ezt kissé félreértve leírta, hogy uzsonnát osztott a szegényeknek. És még pontot is kapott rá :D
2017. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársam:

,,Nagy Sándor vakmerő, és bátor volt, tele önbizalommal, ezért hódításai során többször is meghalt."

2017. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!