Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bevallottam az osztálytársamna...

Bevallottam az osztálytársamnak hogy tetszik nekem, de ő nem írt rá semmit, akkor nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2017. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fent volt és látta akkor valószínű, hogy úszott:/ de ha fent volt és nem nézte meg, akkor is úszott:/
2017. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kekeckedni, de ti ezt is írásban közlitek? Lehet, hogy a lány nem ennyire kocka, és elvárja, hogy szóban udvarolj neki. Így elég személytelenre sikerült. Amúgy a tények alapján valószínűleg nem tetszel. De ezt az iskolában is fel tudod mérni, ha kérdezel tőle valamit, szólsz hozzá, miképp reagál. Ha elutasító, akkor nem te vagy az esete.
2017. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máskor személyesen közöld, mert úgy a reakcióit is látod meg értékeli hogy eléálltál.
2017. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fiú aki nekem tetszik.

Üzenetben közöltem vele de nem csak simán leírtam hogy tetszik nekem hanem leírtam hogy jól éreztem magam vele mert már vokt egy közös programunk.

Többen mondták hogy tetszem neki.

Aztán gondoltam most elmondom neki de nem reagált rá semmit.

2017. okt. 25. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokkolta az eset, és még gondolkodik rajta. Vagy ki tudja, talán a többiek tévedtek, és nem is tetszel neki. De a lényeg mindenképpen az, hogy semmit sem veszítettél. Akár nyerhettél is volna. Mondjuk, még mindig nincs semmi kizárva :)
2017. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak hogy közbe elment sz*rni egyet... :D
2017. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pina
2017. dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!