Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tetszik ez a stílus...

Miért nem tetszik ez a stílus semelyik osztálytársamnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Osztályba kb 5-en a Simple Plan stilust szeretjük.

Pl: www.youtube.com/watch?v=jagBu2bqI7c

Szóval,hogy az öltözködésünk is kb ilyen,a viselkedésünk is ilyen party-s,de nem vagyunk bunkók meg ilyenek.

Ez miért nem tetszik senkinek sem az osztályban?Fele az ilyen mr.busta,meg rtm fan, a másik fele,pedig viszahúzódó.

A visszahúzódó csoporttal kijövünk egész jól,de ha csajozni akarok akkor valami sosem jó.

Felkérem táncolni a buliba,inkább ül.

Fázik,oda akarom neki adni a felsöm,de nem kell.

Vagy milyen legyen,egy ehhez hasonló stilust tudtok mondani?

Pl:

Öltözködés,viselkedés,illem,hogyan viszonyuljak a csajokhoz stb...



2014. szept. 29. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különlegeset nem látok az öltözködésükben... Szóval? Amúgy meg az is lehet, hogy simán emberileg nem vagy nekik szimpi, és semmi köze a stílusodhoz.
2014. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jo hát kicsit dilisek vagyunk az igaz,de nem tudjuk magunkat korlátolni a hülyeségben.

Erre tudsz valami megoldást?

2014. szept. 29. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem stílus, ez egy zenekar. A viseletük meg az átlagosnál is átlagosabb, szürke. De nem hiszem, hogy ez a gond, én is mindig partiznék, a lányok nem is igazán veszik komolyan ha flörtölgetek velük, de nem igazán zavar :D
2014. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mások miatt ne változz meg. Az öltözködéssel nincs semmi baj, meg a zenei ízléssel sem, azt nem tudom, hogy milyen a party-s, gondolom szeretsz bulizni.

Viselkedésileg pedig legyél udvarias, ha felkérsz valakit táncolni, akkor úgy kérdezd, hogy "lenne kedved táncolni?".

Ha a "visszahúzódó" csoportból akarsz csajozni, akkor ne buliban tedd meg, mert ott nem fognak kibontakozni. Még tanácsként annyit, hogyha könnyebben szeretnél csajozni, akkor kezdj el valami hangszeren játszani (gitár, dob), az bejön a lányoknak. :)

2014. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
stílusod teljesen átlagos. Ez egy hétköznapi tinikislánygay banda. ezzel semi gond nincs csak anyira butus vagy hogy azt hoszed ezért nem vagy szimpi másoknak pedig ez nem zenei izléstől függ.
2014. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elõzõ válaszokra:

Tanulok hangszeren játszani,gitározni.

Akkor inkább az udvariasságra fektessek hangsúlyt?

Sokan azt mondják,hogy ha egy pasi meg kérdezi udvariasságból,hogy megcsókolhassa,az gyáva.

Ez igaz?

2014. szept. 29. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Pierre és a többiek egyszerűen öltöznek,ma stílushoz hasonlóan(de nem páva,meg ilyenek).A szöveg sokat jelent a lányoknál,azt próbáld meg csiszolni.Gondolom fiatal vagy még...
2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki mást szeret :)

Én nagyon bírom őket :) egyrészt mert tetszik a stílusuk (főleg David stílusa) :D

A másik ok hogy nagyon át tudom érezni a dalok mondani valóját ilyen a Perfect, Welcome to my life,Shut up,This song saved my life

és jó hogy nem olyan nyálas,búsulós a dal, hanem inkább energikus és némelyik olyan,hogy ezzel az energiával adja ki az érzéseit.


Bár én sem teljesen értékeltem a dalaikat amíg nem tudtam átérezni.


Maradjatok olyanok amilyenek vagytok, ne foglalkozzatok vele ha nem fogadnak el,ha nektek jó az a stílus amit képviseltek ne változzatok meg mások kedvéért.

Akkor csak nektek lesz rossz

2014. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!