Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyedül leszek lány az osztály...

Egyedül leszek lány az osztályban! Szerintetek milyen lesz?

Figyelt kérdés
A történet az az,hogy lassan el jön az idő,hogy beadjam a jelentkezési lapom a kiválasztott iskolába... és a lényeg az, hogy én informatikára szeretnék menni szóval nem lesz egy lány sem az osztályban (ma voltam nyíltnapon 100 valamennyien voltunk és egyetlen lány sem jött).. Szerintetek milyen lesz Kb. 29-30 fiúval egy osztályba járni egyedül lányként? Mire számíthatok? Valami tapasztalat esetleg valakinek? Könnyen beilleszkedtetek? Köszi a válaszokat előre is! ❤

2017. nov. 7. 23:55
 1/7 A kérdező kommentje:
UT.: Az iskolában van pár lány (kb 3 )
2017. nov. 7. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
legalább lessz kikből válogatnod:D
2017. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kivételezett helyzetben leszel.

Úgy válogatsz, ahogy csak szeretnél.

Voltam ilyen iskolában, ahol szintén csak 3 lány volt.

Nehezen bírják, elhatározás kell hozzá.

2017. nov. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Informatika osztályba jártam, egyetlen lány osztálytársunk volt, és voltunk fiúk nagyjából harmincan. Szerintem a csaj jól érezte magát velünk.
2017. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17%
Tág
2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is informatikán vagyok, mi hárman vagyunk lányok, viszont a másik kettő lánnyal nem jövök ki jól.


Csapódsz majd a többi lányhoz. Nálunk jó fejek a fiúk, szerintem túlzottan is előzékenyek.

Olyan, mintha én semmit sem tudnék megcsinálni. Múltkor is egy padot akartam arrébb rakni valakivel, és kivették a kezemből. Olyan, mintha én valami kis törékeny, megóvásra vágyó virágszál lennék...(Egyébként a sok informatikusnál simán erősebb vagyok.)

Szóval igen, ez engem idegesít.

Azt sem szeretem, hogy szinte minden tanár kivételez velünk, ami a fiúknak négyes az nekünk ötös. Amiért egy fiút kicsapnának, azt lerendezik annyival, ha egy lány teszi, hogy jajj, biztos a felsősök miatt.


Számomra ezek nem pozitívak, de megkönnyítik az életed.:D


Ha nem vagy visszahúzódó, akkor könnyeben közelednek feléd a fiúk. Tehát ez fontos. (Itt nem arra gondolok, hogy legyél egy mindenkinek mindent szemébe vágó, kirívóan öltözködő r!banc, hanem, hogy nevess sokat, ne zárkózz be, járj el, ha hívnak valahova, ne húzd ki magad ezek alól, én is ezzel csesztem el.)

Arra is készülj fel, hogy sok udvarlód lesz, még ha azt gondolod, hogy nem is. Őket is nehéz finoman, nem megbántva lerázni.

Ha nem vagy gamer, akkor furán fognak nézni rád, nem egyszer megkaptam, hogy én miért vagyok itt, ha nem játszok semmivel.

És ami engem még nagyon irritált. Mikor kérdezik, hogy hova járok, majd egyből az az első reakció, hogy ,,Ó, biztos a fiúk miatt jársz oda, biztos lesz majd barátod, ki tetszik...stb."

(Most ez így lehet sok negatívum, de ha szereted a szakot, akkor nem fogod megbánni.:))

2017. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, milyen? :)
2018. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!