Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek milyen a kolis...

Johan Sebastian Banc kérdése:

Szerintetek milyen a kolis élet? Ismerem a kolikat meg mindent csak nekem valahogy az a fura hogy, egymást esetenként pucéran látjuk!

Figyelt kérdés
1 év múlva leszek kolis (fiú vagyok) és ez az egymás előtt öltözés a fürdés és egyebek nekem fura! Ne értsetek félre szeretnék koliba járni csak a segítségeteket kérném ezzel kapcsolatban! Mit tudtok mondani?

2017. nov. 18. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtok egymás előtt pucérkodni, a legszarabb koliba is megvan oldva ez a probléma, tusolók el vannak választva egymástól stb. Az meg hogy egy alsógatyába bemész a szobába és megkéred a szobatársaidat hogy menjenek ki amíg átveszed a gatyát (ők is megfogják tenni) vagy már eleve a zuhanyzás után veszed át, aztán csak fel kell öltözni. Az meg nem cink ha meglátnak boxerba, vagy ha igen, akkor felveszel egy rövidnadrágot amibe aludni is lehet vagy pizsamát stb. Ha van kérdésed írj nyugodtan. Üdv. egy kolis. :D
2017. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én lány vagyok és főiskolás, de koliban lakok. Négyen vagyunk egy szobában, de még soha nem láttam senkit meztelenül szerencsére. :D Bugyiban, melltartóban szoktunk néha mászkálni, főleg amikor reggel öltözködünk, de egyáltalán nem gáz. Első pár nap biztosan furcsa lesz, de néhány hét után már megismeritek egymást és jóban leszek annyira (remélhetőleg), de ne jelentsen gondot. Biztosan nem lesz lány szobatársad. Ha a szobátokban van saját fürdőszoba, akkor simán átöltözöl ott. Nálunk a folyosón van egy közös zuhanyzó és általában még a zuhanykabinban, függöny mögött megtörölközöm és felveszem az alsóneműmet, magamra veszem a fürdőköpenyemet és úgy megyek vissza a szobánkba, szóval senki sem lát soha meztelenül. És én sem szoktam senkit látni. A koli sokszor kicsit macerás és kényelmetlen, de idővel úgy is összeszoktok és könnyebb lesz. :)
2017. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!:)
2017. nov. 18. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és habár nem kollégiumi tapasztalatokkal rendelkezek, egy albérletben volt egy szintén lány szobatársam. Én nagyon szégyellős vagyok, ezért előfordult, hogy a takaró alatt cseréltem át a pizsimet, illetve öltöztem fel. Valamint mivel fiú lakótársunk is volt, ezért mindig ügyeltem rá, hogy ne lássanak törölközőben engem, vagy netalántán fehérneműben. A srác viszont nem zavartatta magát, törölközőben flangált. :)
2017. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! :) Esetleg még valakik mások akik mégis mindent egymás előtt csinálnak ha vannak ilyenek?
2017. nov. 18. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5 évig voltam kollégiumban, de 1 kezemen meg tudom számolni hány meztelen embert láttam. Zuhanyzásnál, öltözésnél szimplán nem nézel oda. Más sem fog téged bámulni.


Pont ezért fura, hogy albérleti lakótársam aki nem volt kolis, volt hogy simán beszélgetés közben fogta és letolta a gatyáját én meg úgy meglepődtem hogy visszakérdeztem mi a f..szt csinálsz? :D Hát ő öltözik... De a barátnője is simán elflangál fehérneműben, már majdnem én érzem kínosan magam.

2017. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent! :)
2017. nov. 18. 21:02
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én 8 évig voltam kolis és ami azt illeti, teljesen pucér embert nem is láttam. A szobatársaimat láttam bugyi-melltartóban de volt aki a zuhanyzóban öltözött. Max törölközőben vagy fürdőköpenyben vannak a legtöbben fürdéskor. A zuhanykabinok meg el vannak választva, igaz volt ahol nem volt függöny de sosem bámultam senkit és engem se nézett senki. Az ellenkező neműeknek más zuhanyzója volt, az azonos neműeket meg nem nézi az ember, ugyanolyan mint én.
2017. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki leszarja. Mármint, arra a fél percre, amíg átveszem a bugyit, a többiek félrenéznek, amúgy is egyneműekkel vagyunk egy szobában, jó eséllyel senki nem kíváncsi a másikéra (bár volt olyan szobatársam, akinek rendszerint meg kellett fogni a mellét, hogy jól nő-e :D két évvel fiatalabb volt nálunk, és félt, hogy nem lesz melle).

Zuhanyzók el vannak választva, jó eséllyel függöny is lesz előtte, szóval nem kell egymás előtt zuhanyozni. Egymás előtt öltözni meg kb. annyira fogtok, mint tesiórán, a gatyát törcsi alá is fel lehet húzni, de amúgy se nézi senki.

Ennél sokkal zavaróbb lesz pl. az esetlegesen horkoló, kupis, vagy épp rendmániás szobatárs. Vagy az, aki mindig rohadt büdös kaját eszik a szobában...

2017. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

4 évig voltam kolis, tán 2x láttam pucér embert-oszt akko mi van?

Engem is láttak pucéran oszt akko mi van? Meglátta egy fiú a fütykösömet? Marhára érdekelte.

2018. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!