Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adhatnék ofőmnek karácsonyra?

Mit adhatnék ofőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés van, próbáltam már nézegetni őket, de nem igazán kaptam jó ötletet.

Most házasodott, van saját házuk (ahol minden van), szereti a sportot (fradis), imád biciklizni, kirándulni, vallásos, töri és hittantanár, de sajnos diétázik, ezért az édesség is kilőve. Szeret ezenkívül filmet nézni is, nem gyakran olvas, de azt is szeret... Fogalmam sincs hogy mit adjak neki, nem akarok valami elcsépelt bögre, vagy könyv ajándékot adni neki. Esetleg még színház/mozijegyre gondoltam, vagy olyamire, hogy élményt ajándékozok neki, de nem tudom milyen témában... Valakinek valami jó ötlete nincs?



2017. nov. 27. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

a könyv sosem elcsépelt, csak jól kell választani...


a mozi jegy jó ötlet, ha jól tudom lehet olyan ajándékjegyet venni, amivel ő dönti el, hogy melyik filmre ül be



mivel vallásos is, biztosan kiemelten fontos neki az advent, készíthetnél házilag adventi naptárat, amibe apró ajándékokat, szép idézeteket, érdekes történelmi tényeket rejthetnél el, vagy olyan poénokat, amik az óráján hangzottak el, vagy épp kézzel készült karácsonyfa díszt.. az utolsó, 24.-i "ablakba" meg tehetsz egy gravírozott tollat, vagy épp a mozijegyet, amiről szó volt..

2017. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!