Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék a barátomnak...

Mit adhatnék a barátomnak karácsonyra? 2éve vagyunk együtt, és most nincs semmi ötletem.

Figyelt kérdés

Tavaly már adtam neki párnát, bögrét, képeket és a püssállat is megvolt.arra gondoltam hogy valami emlekkönyvet keszítek neki, de az évfordulónk is mostanaban lesz (január).

INKÁBB OLYAN VÁLASZOK ÉRDEKELNÉNEK HOGY TI MIT ADTATOK(LÁNYOK) A BARÁTOTOKNAK KARÁCSONYRA AMI "BEVÁLT"!!!??

Cuki szerelmes, kézzel készített, vagy akár valami emlék ötletnek is örülök!!

Előre is köszönöm<3



2016. dec. 16. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyat adok amire tudom,hogy szüksége van.

Nagyon cuki ez a sok bögre,plüss meg mittudomén de sok értelme nincs és csak gyűlnek az évek során.

Én pl vettem neki már pénztárcát,dokkolót a telefonjához,eredeti Rossis pólót (mivel imádja), parfümöt,albumot a képeinkkel, könyveket és sorolhatnám.

Figyelni kell egymásra,év közben annyi mindent elejt az ember,hogy ez meg az de jó lenne.

2016. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Batman-es könyvet kapott meg a Stephen King sorozatból 2 részt, most verseny-Rubik kockát kap, mert azt szeretne. Fényképes sz**ságaink nincsenek. 5 éve vagyunk együtt, nem veszünk a másiknak kacatot.
2016. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom hónapok óta(2-3 hónapja) szeretne elektromos fogkefét,így kézenfekvő,hogy azt kap. Vettünk volna hamarabb is,csak közös háztartásban élünk,és mindig valami másra kellett a pénz.

Én is amondó vagyok,hogy olyan dolgot ajándékozz,ami hasznos. Akár parfüm,ruha nemű,pénztárca,telefonos-számítógépes kiegészítő, amire szüksége lehet/használni fogja. Nagyon aranyosak a plüssök,emlékkönyvek,de nem gondolom,hogy sokra menne velük. Egy fiú nem olyan,hogy minden héten előveszi a kis emlékkönyvet,és elkezdi lapozgatni..Ennél még az is jobb,ha élményt ajándékozol neki.(Elviszed a kedvenc bandája koncertjére, stb.)

Az emlékkönyv mehet majd évfordulóra,ha annyira szeretnéd.

20/L 22/F 1

2016. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*19 hónapja együtt
2016. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnak plüss?? Érdekes.. na mindegy :D


Mi egy éve vagyunk együtt vettem neki egy bőr pénztárcát, egy sálat, a kedvenc csokiját, plussz egy kis kézzel készített ajándék amit internetről lestem el. ( Beírod google-ba, hogy reasons, why i love you jar. Na én hasonlót csináltam, szerintem nagyon cuki, és nem csak nyálas sz.arokat lehet a lapokra ráírni, hanem vicces dolgokat is).

20/L

2016. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Párna, bögre, kép, plüss, emlékkönyv, ez pasinak mind egy rakás szr ötlet. 😂 Cuki kislányos dolgok, amiket egy pasinak UKTRAGÁZ adni. Szerencsétlen biztos jópofiból azt mutatta, hogy örült neki, közben meg égett, mint zokni a kandalló tüzén. Ne gagyi porfogókat adj neki, hanem olyan dolgot, amire szüksége van, amit használ. Ha nincs ötleted, vegyél koncert- vagy színházjegyet, menjetek el pár napra valahova, csináljátok valami új dolgot kettesben. De ne csinálj hülyét magadból a kis nyomi tizenéveseknek való vackaiddal.

20N

2016. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly Karácsonyra egy öngyújtót vettem, amibe belegravíroztattam egy közös szlogenünket, azt csak mi értjük.

Idén cigaratteatartót vettem, szintén gravíroztattam rá.

Szülinapjára whiskyt vettem két pohárral.

Névnapjára pedig szexshopból vettem valamit.

Ilyen, hogy bögre meg plüssállat...nemár.Én nő létemre nem ilyeneket kaptam, hanem gyűrű, karlánc stb.Akkor egy férfinek nehogy ilyet adj már.

Van kocsija?Vegyél olyan márkájú kulcstartót amilyen a kocsi, gravíroztass rá valamit.

Ha dohányzik, öngyújtó/cigarettatartó.

Szoktatok néha inni?Vegyél két whiskys poharat, írass mindkettőre valamit.

De az ötletekből rengeteg van, csak agyalj még.

Szexshopból valamit?Bár az nem annyira Karácsonyra való.Valami személyeset, hidd el az a legjobb.

2016. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, 32N
2016. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a többieknek sajnos,még ha rossz is olvasni.

Évfordulóra vagy valentin napra jók az ilyen személyesebb,kapcsolatotokat jelképező ajándékok. (fotóalbum,képek stb)

De karácsonyra én valami hasznosabb ajándékot adnék a helyedben.Biztos van valami,amire vágyik,de mondjuk még nem vette meg.Elektronikai cucc,óra,pénztárca? Biztos van amire vágyik.. Annak több értelme van,ha hasznos dolgot veszel,amit utána egész évben használhat.

De az ilyen plüss meg párna annyira nem jó ajándék egy fiúnak szerintem.Nem annyira hasznos és nem hiszem,hogy nagyon értékeli.Csak beteszi a sarokba és ennyi, nem tudja használni semmire.Már ne haragudj.

A bögre amúgy nem rossz ajándék,ha mondjuk szereti a csillagok háborúját és csináltatsz neki egy olyan témájú bögrét.De ha a bögrén is a közös képetek volt meg valami nyálas szöveg,hát nem biztos,hogy annyira örült neki.

De persze férfitól függ.

Tőle milyen jellegű ajándékokat szoktál kapni? Ha inkább hasznosabb dolgokat,nem porfogókat,akkor szerintem neked is azt kéne adni.

A hasznos dolog mellé csinálhatsz valamilyen személyesebb dolgot, pl házi készítésű likőrt,vagy valamilyen sütit amit imád. De csak adj valami hasznosat is.

2016. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!