Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kerüljem el az egyik...

Hogyan kerüljem el az egyik osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Rajtam lóg, ha mással nem akar lenni. Ha megmondom az igazságot, akkor beszólogat, hogy kivág az ablakon. (Nyavajgott, hogy fizikából bukásra áll. Azt mondtam, hogy akkor tanulj. Ezt is csendes hangon mondtam, de leordított.)

Olyan is volt, hogy kiáltva mondta többször, hogy milyen hülye vagyok. Mert ugye mindenkinek van véleménye csak az enyém soha nem tetszik neki.:)

Elveszi a háziaimat, a füzeteimet és meg sem hálája. Az egyik füzetem egy hétig nála volt és nem mertem visszakérni egy darabig.

Sokszor volt beteg, szóval előfordult, hogy nem jegyeztem meg minden apró dolgot, amit tudnia kell erről meg arról. Ezért is leszólt.

Már teszek róla, hogy ne irányítson. Például nem kísérem el sehová. Csicskája nem leszek. Erre az osztályból végre valaki elkísérte a szünetre cigizni. De hozzám vágta, hogy "végre egy normális"...

Én mindig kedves voltam hozzá, de ő csak kihasznál, nem? Mit gondoltok? Hogyan kerüljem el teljesen?!! Nem tudom elviselni többé.

Nagyon kedveltem, és nem akartam újra csalódni. Rajta kívűl mással nem barátkoztam.



2017. nov. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ég. Fura egy alak. Kor és nemet tudsz írni?
2017. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk. Kilencedikesek.
2017. nov. 30. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hülye picha, messzire kerüld el úgy, hogy átnézel rajta. Ettől minden ember kiakad, ha levegőnek nézik, sérted vele a hiúságát. Ne szólj hozzá, ha szól ne válaszolsz, ne nézz rá, ne add oda semmidet. Ha a tesóm lennél már megkergettem volna a kocsimmal az fix. Utálom az ilyeneket.
2017. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen cukorka vagy második <3

Bár nekem nincs tesóm.

2017. nov. 30. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :)

Nekem egy nővérem van de ő le se tojt sosem, pedig tök jó lett volna valami vagány rokon aki odajön és leveri a bandát körülöttem... de a kutya se jött, szóval meg kellett várni, míg felnövök.

És most szembesülnöm kellett vele, hogy a felnőttek között is megvannak az ilyen tahók, nem is hinnéd, mennyien.

33N

2017. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Told fel az öklödet neki vagy jó kemènyen csöcsörèzd meg ,elvileg le fog alni így
2017. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!