Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent az, ha az tanáromma...

Mit jelent az, ha az tanárommal az óráján percenként kb.3-szor összetalálkozik a tekintetünk?

Figyelt kérdés
Igazándiból semmi nem történt/történik köztünk,csak folyton folyvást összetalálkozik a tekintetünk. De tényleg,úgy kell ezt elképzelni,hogy ha még máshoz beszél,és még akkor is engem néz. Ránézek,látom,hogy engem néz,elmosolyodunk,és ilyenkor elkapom a tekintetem. Majd fél perccel később konstatálom,hogy még mindig rajtam van a szeme. Rengetegszer úgy viselkedik,hogy nem is nagyon vesz arról tudomást,hogy rajtunk kívül mások is a teremben,és mindent csak nekem magyaráz,szinte csak engem akar tanítani. Viszont valamikor meg azt érzem,hogy nem is akar rólam tudomást venni,és nem olyan közvetlen velem,bár akkor is néz,csak akkor az arca érzelemmentes!
2017. dec. 2. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Bejön a tanárod? Srác vagy, vagy lány?
2017. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes a tanáromba,de igazándiból nem lenne ellenemre a dolog! Ő 31/F,Én 17/L
2017. dec. 2. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Lehetségesnek tartom, hogy bejössz neki. Fiatal középiskolai tanároknál ez nem ritka. Még a nőknél se annyira.

De hogy ilyen feltűnően stalkoljon... Más is észreveszi rajtad kívül?

2017. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyedül a padtársam vette ezt még észre,és volt egy

megjegyzése ehhez kapcsolódóan,("A tanár úrnak jó lehet az ízlése,hisz a tekintete sokszor rajtad akad meg") ,de szerintem ő még nem lát ebbe mást bele.

De én azt nem értem,hogy ha még be is jövök neki,akkor máskor meg miért viselkedik velem kicsit olyan távolságtartóan?

2017. dec. 2. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Ez szexualis zaklatas! ... Csak nem a tanar zaklat Teged, hanem pont forditva, Te fixirozod szegeny tanart.


Szegeny mit elhet at. Ott van egy ropogos zsomle elotte es nem haraphat bele. Kozben otthon egy sarkany varja vacsoraval, egy igazi harpia ... kozben a suliban az egyik diakja meg szivatja.


Sajnalom a tanarodat :)

2017. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már bocs,de én nem tehetek róla,hogy a tanárom állandóan bámul,és hogy felfigyelt rám. Én nem másztam rá,és még csak nem is voltam magamutogató vagy kacér,egyszerűen csak meglátott bennem valamit,ami felkeltette az érdeklődését velem kapcsolatban.
2017. dec. 2. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Csak képzeld magadat egy előadó helyébe, amikor több, min 30-40 emberhez/nek beszélsz. Vajon kire vándor többet a szemed előadóként?

1. Akin látod, hogy érdekli a téma, amiről beszélsz.

2017. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
De bizony kislany, Te genyozol a tanarral ... szerencsetlen meg otthon erre rejszol :) De szemet dolog ez!
2017. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül ilyen egy tanár, amikor észreveszi, hogy végre valaki figyel, nem csak a mobilját nyomkodja meg regényt olvas matekóra alatt. Ne törd össze benne a reményt, hadd higgye, hogy a tantárgya érdekel...
2017. dec. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

A tanárok általában jóval gyakrabban néznek azokra a diákokra, akiken látszik, hogy (valamennyire) érdekli őket a téma, amiről a tanár beszél.

Ha te tartanál előadást, te sem a hátsó padban látványosan unatkozó taknyos Jakabkára néznél.

2017. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!