Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért olyan nagy baj ha...

Miért olyan nagy baj ha antiszociális vagyok az iskolában? 15L

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérdés, hogy mivel érdemelted ki ezt a címkét. Normálisan tanulsz, csak nem keresed osztálytársaid barátságát, vagy tényleg igazi „nem szeret, nem szorong, nem tanul” típus vagy.
2017. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy csak az iskolában vagy antiszociális? Máshol átlagosan viselkedsz? Akkor lehet hogy csak az állandó megfelelési kényszer miatt alakult ez ott ki, meg lehet hogy van egy kis önbizalom hiányod és ott a sok ember között nem mered felvállalni magad. Tudom hogy nem ez volt a kérdés csak érdekelne az oka.

Ha olyan tipikus csendes szerény lány vagy, akkor annak csak annyi hátránya van, hogy nem nagyon lesznek barátaid. Ha ez téged zavar, akkor ez a negatívum az egészben. Ha nem zavar akkor meg nem is baj.

Ha viszont visszautasító vagy másokkal és bunkó módon rázol le másokat mert "nekem nem kell senki" abból lehetnek bajok..megbélyegeznek miatta és kiutálnak. Úgyse tartanak örökké ezek a kapcsolatok ennyi idősen, de azért sose árt, ha az embernek vannak barátai. Sose tudhatod, hogy kit hova sodor az élet. Lehet, hogy egyszer még segítségre lesz szükséged és nem mindegy hogy hányan állnak majd a sorban hogy segítsenek.

2017. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Miben nyilvánul ez meg? Lopni szoktál? Verekszel?
2017. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdező minden bizonnyal az aszociális/visszahúzódó jellemvonásra gondolt.
2017. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is antiszociális vagyok. Jóba vagyok az osztályból mindenkivel. Akikkel különösen, van, hogy odahívnak melléjük beszélgetni, de nem megyek. Én csak néha megyek oda, ha van valami mondanivalóm.

Sulin kívül nem sok haverom van még, de nem is keresem a társaságukat.


A suliban, az a baj, hogy nem tudod megválogatni az osztálytársaid. Ha valaki ezt meg azt csinál nem tudsz vele mit kezdeni.

2017. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jól tanulok és egyáltalán nem vagyok bunkó ellenkezőleg mindig segítek ha kérik vagy ha valami van és ha úgymond oda jönnek akkor is

Senkivel se voltam bunkó és nem is leszek

Ilyen csendesnek tartanak meg hogy miért nem beszélek de egyáltalán kivel és miről meg stb?

Régen általánosban is volt egy kicsi bajom ezzel ott volt 1legjobb barátnőm és vele együtt mentem oda a többiekhez mindig stb stb de ha ő nem volt ott akkor ilyen csendes voltam de volt egy lány csoport ott akkor hozzájuk mentem mert mi mindig csoportokra váltunk szét :D:/ kb 2-5 szemelyesre az osztályon belül nem tudom mire volt jó ez

Meg hát most van egy legjobb barátnőm vele beszélek naponta órákat írunk vagy telo mert ő másik suliba jár, emellett ismerkedek persze de ez lehet hogy fura de inkább fiúkkal a lányok nem nagyon keresik a társaságom :/

Pl ez az antiszociális dolgom csak akkor zavar ha nem az osztalyteremben vagyunk együtt mindeki úgymond körülöttem hanem ha elmegyünk valahova vagy tesin vagy ilyen keressünk egy part vagy stb akkor szokott ez kellemetlen lenni meg persze valakivel kb soha nem beszélek valakivel egyszer egyszer a nagy semmiről:D

De ez most tényleg nem baj? Vagy mi lenne a helyes?

2017. dec. 31. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy antiszociális, csak introvertált (befele forduló) alkat.


[link]


Nincs ezzel semmi baj, kulturált nőkhöz illik is egy kis visszafogottság.

2017. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Meglehet

Köszönöm:D:)

2018. jan. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!