Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem veszi észre, hogy...

Miért nem veszi észre, hogy nem vagyok rá kíváncsi? Hogyan tudnám leszerelni? 18L

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam, aki folyton rajtam lóg. Bevallottan antiszociális, de rólam nem bír leszakadni. Hiába vagyok a barátaimmal, ô odajön, mintha ô is odatartozna. Neki nincsenek nagyon barátai, és azt hiszi mi azok vagyunk. Nem hiszem el, hogy nem veszi észre, hogy én nem keresem az ô társaságát, mindig ô keres engem. Meg lehet valahogy oldani, hogy békénhagyjon (de megbántani nem szeretném)?

2016. jan. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad. Ennyi. Nyitott, lényegretörő és félreérthetetlen.
2016. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Durvaság nélküli őszinteséggel. Tudom, nem könnyű, azonban hosszú távon ez a legjobb. Egyszer hívd félre vagy menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy Te nem érzed a barátnőjének, amit jeleztél is azzal, hogy nem kerested a társaságát. Az, hogy nem voltál bunkó vele és nem küldted el mások előtt nem jelenti azt, hogy vele szeretnéd tölteni az idődet.

Ha tudod bántás nélkül mondd el neki mi az a tulajdonsága ami miatt nem érzed őt jó társaságnak. Ezzel esélyt adsz neki, hogy változzon. Mármint ha ez a tulajdonság nem csak neked, hanem többeknek nem tetszik és esetleg javíthat az életén azzal, ha változtat. Szóval nem azért, mert állandóan piros pólót hord, Te meg utálod a piros pólót, hanem pl. túl sokat beszél, túl negatív, stb.

2016. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi vele a baj ami miatt nincsenek barátai?
2016. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!