Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van-e teendoje annak a pedagog...

Van-e teendoje annak a pedagogusnak, aki megalazo uzenetet kap a szulotol?

Figyelt kérdés

"....neni pedig dugja fel a se...be a zold tollat"

Ugyelet igenyleset kellett volna a szulonek visszajelezni egy igen, vagy nem alahuzassal, es mivel ez tobb alkalommal elmaradt, a napkoziben hasznalt tollammal tettem a bejegyzeshez egy kerdojelet.

A fenti szoveg kiseretben a kerdojelbol gunyrajzot alakitva,ugyeleti igenyles jelzese nelkul kaptam vissza az uzenot.


2018. jan. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Hahh. Akkor ki kell zárni a fattyát. Ha anyuka bejön személyesen kérdőre vonni, elé tenném a remekművét...
2018. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ez a pedagógus dolga. Ha én lennék ez a pedagógus akkor számolnék a reakcióm következményeivel. Gondolok itt arra, hogy ha elmagyarázom a szülőknek, hogy "a dínók is olyanok voltak, mint önök és kihaltak" akkor esélyes, hogy a más gyerekek szüleivel is elbeszélgetnek a "gonosz tanár mit mondott-ról" aztán ők is és kitudja lehet minden szülő ezen fog csámcsogni. A gyerekek lehetséges ezután, hogy a csúnya gonosz tanárt utálni fogják és olyan k***zott rosszak lesznek a tanár óráján amit nem lehet elviselni. A tanár még idegesebb és mégtöbb szülővel beszélget a probléma pedig erősödik. Így látom de lehet én vagyok kancsal.


Letudnám ennyivel: :)

2018. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülő nem is látta már az eredetit sem, amire vissza kellett volna jelezni.
2018. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam se gonosznak se epp csunyanak, valahogy ezt a valaszt nem ertem.

Ez a legkevesebb a kedves szuloi bejegyzes alapjan. Hát, ez a munkam. Kosz

2018. jan. 5. 19:34
 5/12 A kérdező kommentje:

Latta az eredetit, mert minden gyereknek be lett ragasztva a kis papircetli iskolai szinten.

"Mindegy..."

2018. jan. 5. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálod, mintha épp most végeztél volna és te lennél a világ legnagyobb "beszarijának" járó díj tulajdonosa.


Elő a napló. Ahova fel van írva a szülőknek az elérhetősége.

Telefon... és előadod a problémádat.

Azonban ezt úgy teszed, mintha nem tudnád, hogy kivel is van a probléma.

Magyarul a gyereket hibáztatod..

Többször jeleztél a gyerek által, majd most ezt láttad az ellenőrzőben.

Ezért arra kéred őket, hogy beszélgessenek el a gyermekkel... és adjanak választ a kérdésedre.


Amennyiben őszintén bevallja, hogy ő volt(a szülő) és továbbra sem ad választ, akkor közlöd, hogy a következő beszélgetés már az iskolában fog zajlani az igazgató jelenlétében.


Az igazgató felé jelzed a problémát és megbeszélitek, hogy mikor legyen a szülők behívása.

Ha nem reagálnak, akkor jöhet a jogi út.. aminek következménye lesz.

2018. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te nem jártál soha iskolába? Már az én gyerekkoromban is hamisították alá a kölykök a szüleik aláírását, amit nem akartak megmutatni a szülőnek.
2018. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom, hogy mit reagáltál a #2 válaszára..


Te már biztos nem vagy tanár vagy nem Magyarországon tanító.. ha nem tudtad felfogni, hogy amit írt az irónia.

"Gonosz és csúnya tanár" = Magyarul annyit jelent, hogy mindenért őt hibáztatják és bármit csinálhat, akkor is ő lesz a rossz. Azonban az igazság az, hogy maximálisan neki van igaza és a többiek a rosszak..

2018. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt az üzenetet biztos a hülyegyerek írta, a gúnyrajzról már nem beszélve.

Fel kell venni a szülőkkel a kapcsolatot és jelezni az esetet.

2018. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem meg lehet különböztetni egy felnőtt kézírását egy gyerekétől :)
2018. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!