Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes lenne ebben az esetben...

Érdemes lenne ebben az esetben jövőhéten ráírnom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy tanár barátom akivel minden héten beszélgetünk, de változó, hogy mennyit...

Már régen beszélgettünk ezért még hétfőn ráírtam hogy megkérdezzem hogy van és hogy jól telik-e neki az új éve, elmondta hogy kevésbé van jól, én megkérdeztem hogy mi történt mivel elszokta mondani hogy mi a baj.

Ezt nem látta mert dolga volt és sokan is írnak neki... Elég sok idő eltelt, de nem látta és én eléggé aggódtam már akkor is hogy mi a baj.Ezután leírtam neki hogy remélem már sikerül vagy sikerült megoldani a gondját.Ezt látta és vissza is írt hogy nyugodjak meg, majd ha lesz ideje akkor mesél.Ezzel csak az a baj hogy ő tényleg egy elég keresett ember és tényleg sok dolga van, meg is értem, csak ezek a dolgok miatt elfelejt visszaírni.

Korábban is volt olyan hogy majd később visszaír, de elfelejtette.Most már 2 nap telt el hogy ezt írta és láttam hogy facebook-on reggel posztolt is, szóval volt egy kis ideje és úgy érzem hogy a sok munka miatt és a sok ember miatt elfelejtett.Én már nagyon kíváncsi vagyok arra hogy mi történt vele viszont nem akarom faggatni sem.

Azt tudom, hogy hétvégenként nagyon ritkán elérhető így abban az időpontban nem szoktam keresni.

Arra gondoltam hogy esetleg ha addigra nem ír akkor ráírok és megkérdezem, de ettől tartok kicsit mivel nem szeretném faggatni, de amúgy is ráírnék jövőhéten, viszont nem tudom hogy érdemes lenne-e esetleg egy emojival jelezni hogy leírja a sztorit vagy esetleg kéne valamit írnom.

Ebben szeretnék tanácsot kérni.


2018. jan. 11. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, ha fontos neki is, hogy beszéljetek, akkor írni fog, és akkor nem felejti el.
2018. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még egyszer írsz és várjál, ha akar úgy is reagálni fog, ha nem akkor fogad el!
2018. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ezt ertsetek mar meg vegre. A tanar nem a baratod. Ku*vara nem. O a tanarod.

Es ne irj ra,ha fontos lenne neki is akk mar irt volna.

2018. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 Én megértem hogy sok ilyen témájú kérdést olvastál már, de egy szóval nem említettem a történetben hogy tanítana...

Ha tanítana vagy csak egy iskolába lennénk akkor nem tettem fel volna ezt a kérdést.

Egyébként megbeszéltem vele és ő is barátkén tekint rám.

2018. jan. 11. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanít, ha nem. Legyen már meg a 3 lépés tanár és diák közt... Te hülye vagy kérdező! Irj a padtársadnak
2018. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Miért lennék hülye? Kérlek kicsit fejts ezt ki mert nem értem...

Ő közvetlen és ha elakarja mondani akkor elmondja, én soha nem erőltettem rá és ezután sem fogom, de ő szívesen megosztja velem, csak nem mindig van ideje írni.

Viszont én a kérdésemre szeretnék választ kapni.

2018. jan. 11. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
*#5
2018. jan. 11. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:

nem az hogy nincs ideje leirni hanem nem akarja. Nem tolakodsz mi?

-Rsirjak masodjara?

-( valaki)- igen

-Rairjak harmadjara?

-( valaki)- igen

-Rairjak negyedjere?

-( mi)- nem.

"En nem szoktam tolakodni.

Hagyd mar szegenyt elni. Mar boven lett volna 10 perce leirni csak nem erdekled, nem akarja vagy mindketto. Ezt ertsd mar meg.

Feltettel egy kerdest, mi mondjuk neked hogy nem, te meg ebbe is csak belekotsu. Ha mar eldontotted, hogy ra fogsz jrni minek kerdezed meg meg ember.

2018. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem azt várom hogy mindenki igennel válaszoljon, de egy igen vagy egy nem választ szerettem volna kapni, nem pedig eltérő válaszokat.Így látatlanba hogyan tudnád megmondani? Lehet hogy ezt így általánosságba tolakodásnak vennék, de én beszélek vele és őszinték vagyunk egymáshoz.Ha nem akarna nem írni vissza mivel nem kötelezi rá senki és ezt ő maga is megmondta ha nem akarna beszélni akkor nem tenné.Ha nem akarná elmondani a baját akkor nem tenné.Én csak megkérdeztem hogy hogy van, ő leírta őszintén én meg rákérdeztem, ha ráért volna akkor akkor leírta volna.De ő napi szinten több mint 10 órát dolgozik és mint mondtam elég keresett ember így nem tud mindenkinek visszaírni, vagy elfelejt valakinek visszaírni.

Egyébként nagyon hosszú sztorim van vele kapcsolatban de nem fogom ide írni...

Egyébként ha nem érdekelném és ha csak az agyára mennék meg rámenős lennék akkor nem lennénk barátok.De mindegy, nem kell itt senkinek sem bizonyítanom semmit.

2018. jan. 11. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit off, bocsi

Annyit akarok azoknak akik szerint egy tanár nem lehet barátja egy diáknak. Főleg ha már nem tanítja lehet. Abban a pillanatban hogy már megszűnt a tanár-diák felállás, vagyis az egyik leadja a leckét, a másik megtanulja csak két random ember. Igen lehet hogy kicsit nagyobb a kórkülönbség de attól mindketten csak emberek akik jól kijönnek egymással és megbeszélnek dolgokat, ahogy a kérdező is. Igen sokan nevezik még mindig tanáruknak mert x éven keresztül ez volt a hivatalos megszólítás, ez által lehetett kategorizálni. Ez olyan hogy a főnöködet, még ha le is váltják akkor is a főnöködnek, esetleg volt főnöködnek nevezed. Vagy van egy öreg néni a környezetemben(falu), tanítónéni volt és annak ellenére hogy szinte senkit se tanított az emberek nagy része vissza kérdez hogy kiről van szó ha azt mondjuk XY néni, de ha meg azt hogy tanítónéni mindenki tudja.

A kérdező amúgy is azt írta hogy "tanár barátom" szóval a foglalkozását illetően tanár, hogy tanította e a kérdezőt vagy sem az szerintem mindegy.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ha úgyis írnál neki írj úgy mint mindig, valószínűleg eszébe fog jutni hogy nem válaszolt és ha akar válaszol. Vagy gondolom úgyis megkérded hogy hogy van s akkor elmondja ha akarja.

2018. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!