Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 2 hónapja kezdtünk...

Párommal 2 hónapja kezdtünk bele a baba projektbe. Jövőhéten kell megjönnie, ha nem vagyok terhes. Viszont közben felfáztam és nem tudom mit érdemes szedni, vagy gyógyteát inni, ami terhesséf esetén sem ártalmas?

Figyelt kérdés

Jelenleg Walurinal Medical tőzegáfonyás gyógyszert szedek.

A Betadine kúp árthat?


2016. febr. 19. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mivel jelenleg nem vagy terhes, olyan gyógyszert használsz, amilyet csak akarsz. De célszerű lenne olyat, amit az orvosod felír.
2016. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A felfázásra miért kéne Betadine kúp???

A bakteriális húgyhólyaghurutot hívják köznyelven felfázásnak, azzal meg el kell menni orvoshoz és írnak fel rá antibiotikumot.

A Betadine kúp hüvelyi fertőzésre van, viszont ez az egyik legkíméletlenebb kúp, ami szó szerint mindent kiöl odabent, tehát még egy hüvelyi fertőzés esetén is nagyon durva kezelés, nem véletlenül lehet csak kevés alkalommal használni, pláne durva kezelés, ha nincs semmilyen hüvelyi problémád.

Amúgy az sem biztos, hogy terhes vagy, illetve ha terhes is lennél, akkor is sokkal ártalmasabb egy kezeletlen fertőzés, vagy gyulladás, mint maga a rá szedett gyógyszer.

Szóval fordulj orvoshoz és ne magadat kezelgesd!

2016. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Annyira vicces, hogy ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, akkor mindenki egyből írja, hogy mivel nem vagy terhes jelenleg szedhetsz mindenfélét..és ha terhes..? komolyan jobb lenne ha letojná az egészet, és beszedne mindenfélét? utána meg jönne az ugatás, hogy miért szedtél be gyógyszert ha akár terhes is lehettél..? Nem értem én az embereket, minden gond nektek.
2016. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Annyira vicces, hogy ha valaki feltesz egy ilyen kérdést, akkor mindenki egyből írja, hogy mivel nem vagy terhes jelenleg szedhetsz mindenfélét..és ha terhes..? "

Nem tudom, olvasni tudsz?

Mindkét válaszban benne van, hogy orvos! És az orvos csak tudja, nem?

2016. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, meg az is, hogy "jelenleg nem vagy terhes, így olyan gyógyszert szedsz amit akarsz.."
2016. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

"De célszerű lenne olyat, amit az orvosod felír."

Ezt is olvastad utána?

És az is igaz, hogy a terhesség nagyon korai szakaszában, amikor gyakorlatilag nem is megállapítható a terhesség, akkor valóban sok olyan benne lehet a pakliban, amit az ember szed, vagy használ és konkrétan semmi nem fog történni. De mivel ha bárkinél fennáll ennek az esélye, hát forduljon orvoshoz! Meg aztán pláne egy felfázást az ember ne kezeljen otthon, nemhogy ha még gyereket is tervez...

2016. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudom neked ajánlani a Naturlandos tőzegáfonya teát, napi 1-2 bögre és nekem 3 nap alatt elmúltak a panaszok.
2016. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jövőhéten kell megjönnie akkor most még nem terhes.. mert ha meg is termekenyült még úton van a petesejt, aki ha megérkezik és nem jók a körülmények akkor távozik. Ez minden csak nem terhesség. De orvos mondja meg hogy mit szedj rá!
2016. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!