Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szégyelltek meztelenek...

Ti szégyelltek meztelenek lenni az osztálytársaitok előtt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tesióra utáni zuhanyzáskor, vagy osztálykiránduláson, mikor egy szobában vagytok kénytelenek egymás előtt átöltözni.

2018. jan. 12. 13:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy ez a fajta szitu nem zavar titeket egyáltalán?
2018. jan. 12. 13:34
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2018. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Engem zavar. A mi sulinkban a zuhanyzó nem is jó, szóval xd
2018. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de úgyis mindenki csak irigykedne a tökéletes testemre, szóval kerülöm a magamutogatást.
2018. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Koliba első pár alkalom furcsa volt, mert nálunk a zuhanyzó 4 személyes volt. Vagyis egymással szemben volt kettő. De idővel megszoktuk, és ott döbbentem rá hogy nem az enyém a legnagyobb :D De ez van...
2018. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy lány vagy-e vagy fiú; én fiú, de simán megoldok egy átöltözést úgy, hogy addig pl egy törölközőt körbetekerek magamon, de még egy hosszabb póló is megoldás. A többi testrész pedig strandon is látszik :D

Vagy pedig másik helyiségben. Ez van, és akinek nem tetszik ez az kíváncsi rá? Ha igen, akkor végképp nem mutogatom! Szerintem megérthető a dolog, hogy valaki nem szeret meztelenkedni mások előtt. Attól, mert osztálytársak még idegenek, egyedüli személyként csak a barátnőmet tudom elképzelni, szüleim és tesóm előtt sem.

Lányok esetében macerásabb, de lehet van arra is módszer :)


Zuhanyzásnál pedig, ha nyitott: nem sok megoldás van, max ha gatyában kiügyeskeded, fenti módszerrel cserélsz szárazra és utána pedig a vizeset pl bedobod egy zacskóba és később (lehetőleg minél hamarabb) megszárítod/aktuális mosásnál pedig be a gépbe. Jobb ötletem nincs rá, ha csak nem találsz olyan időpontot, amikor egyedül vagy.


Nálunk tesióra után senki se zuhanyzott, 2 zuhanyzó volt összesen és kétes volt a működésük is. Nem hiszem, hogy bárkinek megfordult volna a fejében, egy csepp vizet sem láttam soha.


Ha csak reggel használsz valami izzadásgátlót, parfümöt, már akkor sem leszel büdös és akár utána is befújhatod magad valamivel. (a mindennapi fürdés pedig természetesen alap)

2018. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és én sem szeretek senki előtt meztelenkedni.
2018. jan. 12. 14:24
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

koleszba a szobába simán lvetkőztünk egymás előtt volt hogy a tusolóba is meztelenül mentünk

Ketten meztelenül is aludtunk

2018. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Én szégyelltem. Nálunk csak öltözés volt, zuhanyzásra nem volt (szerencsére) lehetőség tesióra után.

Az osztálytársaim folyton gúnyt űztek a narancsbőrömből, az ekcémámból, és abból, hogy normál fazonú fehérneműt hordtam, nem pedig tangát.

2018. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Mikor suliba jártam (általánosba) ott én sem szerettem mások előtt öltözni,oviban sem pl.Középsuliban a tesi előtt sem,viszont a koliban nem zavart.
2018. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!