Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit találjak ki, hogy miért...

Mit találjak ki, hogy miért nem megyek suliba?

Figyelt kérdés

Tudjátok van ez a 3 nap szabadnap amit ki lehet venni suliba.Most hétfôn felszeretnék használni egyet,de nincs semmi okom.Édesanyám belement,azzal nincs semmi gond,de nem tudom mit monjdak az ofônek.Nem nagyon csipázza ha valaki’’lóg’’.Azt nem mondhatom,hogy beteg lettem mert egy napos betegség nagyon nincs.Valakinek valami ötlete ?

És leszögezném mégegyszer,nem írok semmibôl,nem lógok.Épp azért szeretném felhasználni mert nincs semmi holnap,és kicsit tudnék pihengetni.Hétvégém nagyon szétesett volt



2018. jan. 14. 11:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen temetések meg ilyenek kilôve,suliba mindenki ezt mondja.Már nem igazán hiteles.Van akinek már meghalt 3x a mamája
2018. jan. 14. 11:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Családi okok" miatt hiányoztál. Az osztályfőnöködnek semmi köze ahhoz, hogy most a nagyapád temetésén voltál vagy anyádat kísérted az orvoshoz. Ha megkérdezi, azt mondod, hogy magánügy. Nem vagy köteles megosztani vele a magánéleted, ha van igazolásod, akkor köteles elfogadni.
2018. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorrontás. Vagy ja, családi ok, semmi köze hozzá, hogy mi az.
2018. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasmenés lehet egy napos is, meg ugye most vasárnap van, megmondod ha annyira erőlteti hogy már vasárnap sem voltál valami jól, már akkor érezted hogy baj lesz, és vasárnapról hétfőre virradóra rohangáltál wc-re aludni sem bírtál és reggelre annyira kimerültél hogy kettőit nem láttál el. Erre nem is mondhat senki semmit, mert simán van ilyen. Az a 3 nap amit igazolhat a szülő az mindenkinek jár, meg nagyon nincs is közük hozzá hogy mit csinálsz. Simán lehet akár családi program is ami elhúzódik hétfő délig, akkor meg már minek mennél iskolába.
2018. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekunk be kellett irni az ellenorzobe a szulonek, mindig csak annyit irtunk hogy csaladi okok miatt :D
2018. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint meg pontosan azért kellene elmenned, mert holnap laza napod lesz. Szerintem inkább olyan napokra kellene tartogatnod ezt a 3 "igazolást", amikor mondjuk 4 tantárgyból is írtok aznap. Úgy sokkal jobban megérné, de lehet csak én gondolom így.
2018. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ételmérgezés, családi okok. De ha van olyen 3 szabadnap, miért kell megindokolni? Családi okok miatt azt ennyi,
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon személyyeskedik az osztályfônök és úgyis belemenne,hogy miért lógok.Fura egy nô
2018. jan. 14. 16:28
 9/11 buszSTOPhun válasza:
Elutaztatok hétvégén, viszont az iratokat, pénztárcát mindet egy táskában hagytatok.És csak vasárnap este, mikor hazaérkeztetek jöttetek erre rá.Ezért most hétfőn vissza kell menni/várni míg postán megérkezik mert:se busz,se személyi,se bérlet.Ez szerintem még hihető is, még sehogy se lehet megoldani máshogy(ezt a postás cuclit akár több napra is elhúzhatjátok a jövőben,"hiszen ott maradt az autó forgalomba,stb..)
2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 buszSTOPhun válasza:

*forgalmi

#atelójobbantudjamitakatokírni

2018. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!