Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit lehet tenni, ha a posta elkever egy külföldről postán érkező, előre kifizetett küldeményt, amiről ki is értesítenek, és nem találják, mikor érte megyek?

2016. máj. 25. 09:23  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos nem sokat. A posta a feladót tudja kártalanítani, a címzettet nem. Jelezd a feladónak, hogy hogyan jártál és bizakodj, hogy meglesz a csomag.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. máj. 25. 09:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma még van egy menetem a Postára, hátha csak összekeverték az adminisztrációjukat, de ha még mindig nincs meg, akkor gondban vagyok. A feladónak nincs kára, ő ki van fizetve. Nekem van károm, ha nincs meg. Ragszámos, de nem Európán belülről érkezett.

# 2/3Időpont 2016. máj. 25. 11:34 Privát üzenet
Igen, de a feladó tudja igazolni, hogy feladta. Neked van egy nyilvános ragszámod, amit bárki tudhat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. máj. 25. 12:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyar posta nyeremény betét kártyánál melyiket érdemes venni?
Postán adhat fel csomagot gyerek? (14 éves) még egy kérdés lent.
Posta - ajánlott levél mennyi idő alatt ér oda?
Hogyan kell egy csomagot (parfümöt) feladni a postán?
A postánál van olyan szolgáltatás, hogy nem viszik házhoz a csomagot, hanem e-amilban értesítenek, hogy megjött és én elmegyek érte?
Mikor értesítenek, ha a vám lefoglalta a csomagomat?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!