Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársamtól szeretném...

Osztálytársamtól szeretném elkérni az egyik cipőjét pár napra, mert én is szeretnék venni egy ugyanolyat, de előbb szeretném kitapasztalni hogy milyen? Hogyan kérjem kölcsön?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így: "Tesa! Ass már kölcsön a cipőd, buszjegyre kéne."

10-ből 9 orvos is ezt ajánlja. :D

2018. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy boltba, és próbáld fel. Tényleg olyan nehéz lenne ezt megtenni?
2018. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A cipő számomra egy személyes dolog, ezért sosem adnám kölcsön senkinek sem. Ha valaki ilyet kédne tőlem finoman elküldeném.
2018. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet szereted mások lábszagát ?
2018. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a téma, anno 7edikes voltam, osztályban egyik haveromnak, volt klasszikus fehér puma cipője nekem nagyon tetszett, mindig mondtam kellene nekem is egy ilyen cipő, mondta gondolom, ezen felül mondta nagyon kényelmes, suli év vége volt nyári idő, gondolkodtam meg kérdezem másnap hogy fel probálhatom, másnap találkoztunk, láttam az vsn rajta mondtam neki ki próbálni, mondta hogy jó egy le vette, oda adja a kezembe, meg csapot az az erős bűdös láb szag a cipőből, mondta is bocsi lehet bűdös, azt észre sem vettem, mondta hogy nem vet fel zoknit mezítláb van, a cipőbe, mondtam inkább nem erőltetem, monda is nem akart ki szúrni velem, mondani akarta hogy ezt a cipőt szinte csak nyáron használja és ez a mezítlábas cipője, ezt veszi fel csak is úgy hogy mezítláb van a lába benne a cipőbe, nyáron plusz zoni az neki sajnos sok úgy volt vele ezt a cipőt be fogta mezítlábas cipőnek, izzad is a lába ne zoknival együtt közvetlen inkább a cipő szívja fel az imádságot, más cipőket nem vett fel mezítláb, tehát én akkor rá jöttem cipőt nem kérek kölcsön stb.
dec. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!