Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem furcsa, hogy minden nap...

Nem furcsa, hogy minden nap ugyan úgy, hasonlóan kell öltözni, ez a megszokott és ne nézzenek hülyének, furcsán?

Figyelt kérdés

Nem tudom más hogy van vele, de egy pasinak nem valami sok variáció van az öltözködésben, főleg jó időben. Engem szokott bosszantani, hogy a napjaim -és ahogy látom sokaknak-egyformán telik és az öltözködés is egyforma.

Pl ha most jó időbe változtatni akarnák a nyári öltözékemben 1-2 napra és úgy öltöznék, mint az arab férfiak szoktak,(fej részen nem), akkor hülyének néznének, kinevetnének.

Ti járnátok vmi egészen másba néha?Nőktől is kérdezném.


2017. aug. 21. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanugy? Mit ertesz ez alatt. A pasiknak is van mindenbol millionyi fele szin , fazon, anyag. Az mar mas, ha ezeket nem tudod jol kombinalni, ezert inkabb megveszed az alapdarabokat, amikrol tudod, hogy tuti passzolnak egymassal. Ez miatt all a ruhatarad ,, egyforma,, cuccokbol.
2017. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én nőként leginkább is férfiruhában szeretnék járni, mert kényelmesebb, praktikusabb, egyszerűbb, és gyakran még jobban is néz ki, főleg a pólók és a cipők. De értem, miről beszélsz, az ember vàgyik néha a változatosságra.
2017. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván van sok szín és mintás póló, kabát, pulóver, cipő, de ezek átlagos cuccok. A legtöbb üzletben csupa egyforma ruházat van, hétköznapi, sport vagy alkalmi ruházat.
2017. aug. 21. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Es? Most mit varsz??
2017. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Menj varrohoz,ha nem felel meg a bolti kínálat.
2017. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én bőven változatosnak találom a kínálatot, én magamtól fekete, néha drapp pólóban és valamilyen nadrágban járok, egy bakancsom van és kész :) Pedig van tündeköpenyem is, csak nem hordom, valamikor kéne (nagy Gyűrűk Ura rajongók voltunk egy időben páran :)).


De ha a modern európai öltözék kevés, akkor azért találhatsz más ruhát, végső esetben csináltathatsz. Nyilván lesz, aki beszól, de vagy megfelelsz a tömegnek, vagy mész a vágyaid után e téren, választanod kell.

A páromnak van egy Kínában vett izé... nem ing, nem kabát, valami a kettő között, mindenesetre elegáns s bár nem megszokott, nem üt el nagyon (ugyanúgy emberi felsőtest alakja van :)). Haspólót is hordott már, meglepően nőieset... Messzebbre is mehetsz, de ne várd, hogy elfogadják természetesnek. Ha te tógába vagy száriba akarsz öltözni (kit érdekelnek a nemek itt már, ugye), az feltűnő lesz. Az arab ruházat, bármi is a neve, hasonlóan túlzottan eltér az itteni normától.


Annak ellenére, hogy írtam, engem ez nem igazán érdekel, vannak olyan ruhák egyes filmekben, amiket szívesen felvennék s mint nő, ezzel akkora nagy feltűnést nem is keltenék... Bár egyes esetekben pont az a lényeg, hogy különbözzünk, feltűnést keltsünk, esetleg polgárpukkasztás is lehet a hobbink, poénos lehet az is.

Ha egyszer házasságot kötök, ott is ügyelni fogok a ruhára s arra, hogy az köszönő viszonyban se legyen a megszokottal, de nekem tetsszen.

2017. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Én szeretem a goth ninja ruhákat. Ezeket kombinálom a saját ízlésemmel. Furcsán szoktam rám nézni, mert itthon ez nem annyira elterjedt irányzat. Sőt.. be is szóltak már. De nem érdekel különösképpen, ez egy vaskalapos ország lesz még jó ideig.


Egyébként a plázás boltok kínálatából is elég változatosan lehet felöltözni, ha az ember ért hozzá. Jól kell tudni kombinálni.

2017. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak járnék de járok is!

Nekem is feltünt hogy egymás fénymásolatai és még gondolom azt is hiszik hogy ejj de jól néznek ki!


Én külföldről hozatom be az egyedi polóimat és ehhez nem angolszász rövidnadrágot hanem tényleg rövidnadrágot viselek elegánsabb papuccsal és nem zokni cipő kombinációval úgy mint télen.

Vehetnének példát a nőkről mert elég szürke a divatjuk az biztos.

2017. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!