Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Helytálló ez a kifejezése az...

Helytálló ez a kifejezése az igazgatónak? Tényleg ilyen lenne az élet?

Figyelt kérdés
Még szalagavatón mondta ha jól emlékszem hogy "dolgozhatok tiszteségesen de akkor szegények maradtok,ügyesebbek is lehetek és akkor börtönbe kerültök' Az igen...most el kell filóznom hogy embereket rabolok el a diszkókból és kioperálom a szerveiket majd eladom,vagy dolgozhatok rendesen és megrohadok egy putriban mint nagyanyámék akik átdolgozták az életüket,másik véglet meg hogy börtönbe kerülök..ühüm..
2018. jan. 20. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza az igazgatótoknak! Külföldre is ki lehet menni! És akkor nem kell tengődnöd.
2018. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamint tisztességesen is meg lehet élni. Előző voltam.
2018. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Van igazsága. A pedagógus hivatásnak ma 0 becsülete van, senkit nem érdekel, hogy a tanár tanítja meg a társadalmat az alapvető gondolkodásra, értő olvasásra stb. Sem pénzügyileg, sem pedig erkölcsileg nincs elismerve a pedagógus szakma. Kb elvárják egy tanártól, hogy azért tanítson, mert ez egy szép hivatás. Amúgy meg ostobának, utolsó senkinek tartják az összes pedagógust, akiknek biorobotnak kéne lenniük érzelmek és gondolatok nélkül.
2018. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az problémám velük hogy, olvasni semm tanitják meg a gyereket felolvasa szépen csak nem érti a tanárt meg nem érdekli.Csak az hogy, szépen olvasa fel ennyi erövel egy hajléktalan is tanithatna erre nincs semmilyen kifogás egy tanár részéröl.
2018. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
És a 14-es válaszoló igazolja is, amit írtam. Én tudom, hogy a lakosság jelentős része hiszi, hogy ha eletében egy betűt nem olvas el azon túl, amit az iskolában tanítottak neki, majd jól megtanul szöveget értelmezni, de ez nincs így. Én nem tudom a szülők által nem motivált gyerekeket arra nevelni, hogy az olvasás jó dolog.
2018. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kel nevelni az olvasásra csak le kel menni és megkérdezni miért nem a szövegértést osztályozuk egyáltalán megértete amit olvas nem azt milyen szépen olvas.Régen így tanitotak érdekes akkoriban jobban is tejesitetek de ott kezdödik hogy, tanulni semm tanitják meg a gyereket.A mostani rendszerben rengeteg jó diáknak esélye nincs hiába jók a kèpeségeik ha családja nem foglalkozik vele.És gyerekorban egy életre tönkre is teszik ezzel de szerintem ez szándékos mert egy normális ember nem is tanítana ebben a rendszerben.
2018. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...
2018. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!