Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Gimi 1.osztalyba fogok menni.Osszebaratkoztam elokeszitokon pár lánnyal(lány vagyok).

5-en vagyunk és eddig úgy tűnik hogy jól kijövünk egymással de nekem rossz érzésem van...

Tegyük fel ,hogy összevesznenk és akkor három lány külön én és még egy lány maradnánk így külön;



1,2,3. 4,5(én)



És azután hogy mi ketten maradunk barátok,azután ők mindenkivel jóban lesznek és ők lesznek a középpontok meg ilyenek.Mi meg sehova nem tartoznank.

Ti ilyenkor mit tennének?

Megmentenétek a banda barátságát miellot ez történne,vagy a 3lanyt valasztanatok az egy lány helyett?



2018. jan. 27. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi megeshet. Mit agyalsz ilyenen előre? Tegyük fel, hogy holnap a MIR űrálomás rádesik mikor sėtálsz az úton...
2018. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
komolyabb problémákkal foglalkoznék. egyelőre jól kijöttök. Ez a valóság. A kérdésed a fantáziád szüleménye. Majd tedd fel akkor ha valós lesz a probléma. Próbálj a valóságban élni és nem kitalálni előre rossz dolgokat mert nagyon nehéz életed lesz. Ha ennyire élénk a fantáziád és folyton rossz érzéseid vannak emiatt, akkor kezdj el írni. Regényt, verset, novellát. De olyan nincs, hogy mi lenne ha....jóba vagytok. Próbáljátok megőrizni a barátságot. Ez a tanácsom.
2018. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoval cserben hagynad az igazi baratod a harom masikert, csak hogy "meno" maradj az osztalyban? Ne legyel gyerekes! Oka van, ha valakik elfordulnak toled - nem erdemelnek meg.
2018. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudsz dönteni, akkor ne válaszd egyiket se!
2018. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
100%
Nem muszáj klikkesedned. Ha ők összevesznek, az nem a te dolgod, neked azért nem kell összeveszned senkivel. Kezeld akkor diplomatikusan a dolgot, ne vessz össze azért valakivel, mert az mással összeveszett. Ha nem értesz egyet valamivel, valakivel mondd meg bátran neki, de emiatt sem kell összeveszni. Nem muszáj megsérteni. De ne mások határozzák meg, hogy kivel lehetsz jóban és kivel nem. Ne engedd, hogy mások uralkodjanak rajtad! Az ilyenek nem barátok, csak kihasználnak. Majd úgyis kialakul, hogy kivel kerülsz mélyebb kapcsolatba, de ez a szimpátián, a közös hangon múlik. Még fiatal vagy az érdek kapcsolatokhoz. Arra még bőven ráérsz. Előbb ki kell fejlődnie a személyiségednek. A haverkodás pedig még nem barátság. Először ismerd meg őket alaposan és engedd, hogy téged is megismerjenek. Ne úgy, ahogy láttatni akarod magad, hanem amilyen valójában vagy. Ha így megszeretnek, az jó, ha nem, akkor nem a te társaságod. Ha elvárja valaki, hogy összevessz valakivel, mert ő épp összeugrott vele, az sem a te társaságod. Légy önmagad és merd kinyilvánítani a véleményed, ha úgy alakul. Ne légy senkinek a bábja! Semmilyen érdekből! Csak magadnak ártasz vele. De ráérsz ezzel foglalkozni, ha aktuálissá válik. Addig pedig érezd jól magad, ne aggodalmaskodj!
2018. jan. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hídon akkor kell átmenni, amikor odaérsz. Kár előre agyalni, úgyis az adott helyzet dönti majd el, hogy merre hány méter.
2018. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!