Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Denko89 kérdése:

Csajok mi tenne boldoggá titeket ebben a helyzetben? Szerintetek mivel okoznék örömöt neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy gyönyörű lányt pár hónapja beszélgetünk és találkozunk. Szeretném komolyra fordítani a dolgokat vele kapcsolatban mert belezúgtam..Többször leptem meg apróságokkal amiknek nagyon örült. Kapott tőlem két hete egy örökrózsa boxot amitől szintén elolvadt.Néhány napja derült ki amit addig nem mondott el,hogy családi problémái vannak, vállnak a szülei.Emiatt eléggé letört és szeretném felviditani kicsit,hogy közben érezze hogy számít nekem. Ismét virág jó ötlet lehet? Ti minek örülnétek csajok ilyen szituációban?

2018. jan. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valami közös programnak örülnék. Korcsolyázás, múzeum, mozi, sütizés, stb.
2018. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltétlenül tárgyban gondolkodj, egy élmény is nagyon szép ajándék.
2018. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én voltam ilyen helyzetben, mindent megadtam volna azért, hogy valaki kicsit kiragadjon abból a pokolból, legalább csak pár órára vagy pár napra... Tárgyak helyett inkább ilyenben gondolkodj szerintem, amiket az előttem lévő írt, az jó ötlet!
2018. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őszintén megkérdezheted őt arról, mire lenne szüksége, mi esne jól neki. Ezáltal biztosítod őt arról, hogy számíthat rád, viszont biztosan nem lősz mellé.
2018. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!