Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek utál vagy pont...

Szerintetek utál vagy pont hogy csak tobbet var el tolem mert "szeret"? (Tanar)

Figyelt kérdés
Az angol tanarom szerintem utal. Nem csinaltam semmi rosszat, annyi hogy kicsivel de tenyleg nem sokkal elorebb tartok az angolban mint a tobbiek, konnyebben megtanulom, nekem mar van nyelvvizsgam. Ettol fuggetlenul magyon nehez minden angol ora, sokat tanulok ra nagyon. Oran mindig mindent leirok amit mondd a tanarom akkor is ha mar ismertem azt a szot amit tanulunk. Sokan nem igy csinaljak a csoportban, megis oket jobban szereti mint engem. Oket mindig megdicseri, en meg barmilyen hazit adok be, barmilyet felelek 5ost ad ra, de elmondja hogy nem tetszik neki. Nem azert mert hibas, ugy gondolja hogy nem veszem komolyan. Pedig nagyon is sokat keszuluk ezekre. Masoknak vannak 4esei harmasai, nekem csak 5osom van max 1db 4es/felev, nekik megis ugyerzem hogy jobb szivvel adja az 5ost evzarasokkor mint nekem. Es eddig azt hittem hogy egyszeruen utal. De lehet hogy igazabol pont hogy kedvel azert var tobbet tolem? Szerintetek melyik?

2018. jan. 27. 18:44
 1/2 anonim válasza:
6%
És fogadjunk most azt várnád,hogy leírják 25-en,hogy jajj,biztos tetszel neki,és amiatt ilyen veled. De ki kell hogy ábrándítsalak,ez sosem fog megtörténni,álmodozz csak tovább királynő!;)
2018. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarlak kiabranditani de lany vagyok es tanarNO. Ezt kihagytam de nem gondoltam hogy ennyire perverzen ertelmezi valaki.
2018. jan. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!