Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudassam vele, hogy még szerelmes vagyok belé, vagy inkább pont, hogy ne, ha nem lehetünk együtt, és ő szeret?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mièrt n lehettek együtt? Ha tudja, hogy szereted lehet küzdeni fog èrted!
2017. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én szerelmes vagyok egy srácba, aki külföldön él és így még nem lehetünk együtt, de épp ezért inkább nemis mondom neki. Ha úgysem lehettek most együtt, felesleges szerelmet vallani, csak jobban fogtok szenvedni.
2017. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés, igen, hogy én döntésemből kifolyólag mi most nem lehetünk együtt, csak elárulta, hogy szerelmes belém.

Az a jobb neki, az ő szívének, hogy tudja, hogy szeretem, csak nem dönthetek úgy, nem lehetünk együtt, vagy az a jobb, ha azt gondolja, hogy már nem szeretem. (Azt tudja, hogy nekem sem volt közömbös.)

NEKI MI A MEGNYUGTATÓBB?

2017. okt. 22. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most éppen ilyen helyzetben vagyok, én nagyon szerettem egy lányt, aki nem lehetett az enyém, de szerintem ő sem kizárólag csak barátként tekintett rám, viszont nem látok tisztán az ügyben. Tudja, hogy én szeret(t)em, mert amikor közölte velem, hogy meg akarja tartani tőlem a távolságot, akkor én utána elmondtam neki az érzéseimet. Viszont rengeteg olyan jelet adott, ami minimum félreérthető volt, és az én közeledésemet is fogadta (mert őszintén szólva nem hiszem el, hogy egy értelmes felnőtt nő ne venné észre a cirógatások, ölelgetések stb. mögötti szándékot), mégis azt mondja, hogy csak barátság volt. Ha magamból indulok ki, nekem ezek után már az sem fájna jobban, ha bevallaná, hogy többet érzett irántam, csak bizonyos okok miatt most ez lett a vége, mert akkor legalább őszintén meg tudnánk beszélni ezt az egészet. Én abban az esetben, amit te leírtál, örülnék az őszinteségnek, szerintem inkább ez, mint annak a hangoztatása, hogy a másik nem akart semmit, meg nem vette észre a szándékaimat.
2017. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
2017. okt. 22. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem megszakadna a szívem.
2017. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ez igy, beszelni akarsz vele ujra latni de mikor irnal neki, vegul kitorlod. Sok a mi lesz ha? Mi tortenik ha ez lesz, ha az lesz? Es ha megse? Kerdesek. Vannak dolgok amiken nem kellene annyiszor atgondolni.
2017. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!