Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap észrevettem, hogy a...

Tegnap észrevettem, hogy a tesi tanárunk leskelődik utánunk, mikor átöltözünk testnevelés óra után. Mi ilyenkor a teendő? 12L

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. A tanárnak akkor is felügyelni kell rátok, amikor öltözés van. Lehet, hogy hangoskodtatok, vagy akármi. Szóval csak a dolgát végezte, ezzel hiába mentek az igazgatóhoz.
2018. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ilyen tanárom volt sőt még sokszor ránk is rontott miközben öltöztünk. Be lehet próbálkozni az igazgatónál de általában egymást védik. Amikor mi mentünk senki nem foglalkozott vele sőt az egyik tanárunk egy óráig oktatott minket hogy miért beszélünk hülyeséget. A legjobb az hogy ha a szülők próbálnak meg tenni valamit az önkormányzatnál.
2018. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvanult meg a leselkedes? Pont nezett titeket es elnezett, vagy stilaban bamult furan rangatozott es akkor sem hagyta abba amikor eszrevettetek?
2018. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Gondolod, hogy a 12 évesek minidudáira van ráizgulva a tesitanár?
2018. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Tornatanárként dolgozom egy gimnáziumban, ahol alsósokkal is foglalkozom. Egyszer rám rontott egy anyuka, hogy a lánya elmondása szerint én taperoltam őt a tornaóra alatt. El kellett magyaráznom neki, hogy nem izgultam rá a 13 éves kislánya fenekére, csupán átlendítettem a derekánál szekrényugrás közben a másik oldalra. De megnyugtattam, hogy legközelebb hagyom felborulni, maximum lesz min nevetnie az egész osztálynak.


Ne gondoljátok már, hogy minden 2. tanár pedofil és perverz, a 99%-ukat marhára nem érdekli, hogy milyen Disney mintás bugyi van rajtatok vagy hogy mivel tömitek ki a melltartótotak. Egyébként kénytelen vagyok néha én is kinyitni a lányöltöző külső ajtaját és beszólni, hogy siessenek már, mert zárni kell az öltözőt. Sokan pedig szeretik ott megbeszélni a heti eseményeket, nekem meg nincs türelmem mindig kivárni amíg befejeződik a traccsparti. De gondolhatod, hogy marhára nem vagyok kíváncsi egy olyan kislány testére, aki kb. a lányom lehetne...

2018. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
A testnevelés tanárok kivétel nélkül ilyenek.
2018. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
szólni kell a szülőknek
2018. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!