Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért adhat a tanár tesiből...

Ezért adhat a tanár tesiből egyest?

Figyelt kérdés

Szóval csütörtökön meghúztam a vállam, és még mindig eléggé fáj. Tegnap az orvos azt mondta, ne tesizzek egy hétig és igazolást is adott tesire. DE hétfőn mindenkinek be kellene mutatni a talajgyakorlatot,és én fel leszek mentve. Azt mondta még év elején a tanár, hogy csak orvosi igazolást fogad el.

Így adhat egyest, mert nem csinálom meg, csak a jövőhét után?(amikor már tesizek) (bocs a hülye kérdésért, csak félek hogy nem fogadja el a tanár, mert elég érdekes egy tanár)



2018. jan. 6. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha van igazolásod, akkor nem adhat.
2018. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Értelmezd a saját kérdésed....benne van a válasz


-Azt mondta még év elején a tanár, hogy csak orvosi igazolást fogad el.

-Tegnap az orvos azt mondta, ne tesizzek egy hétig és igazolást is adott tesire.


Ettől függetlenül a tanár jogtalanul szemétkedhet veled, de akkor is van igazolásod, szépen bemész az igazgatóhoz (esetleg szülővel) és elmagyarázod neki mi a helyzet..jó hogy nem majd sérülten fogsz szenvedni, hogy még jobban megsérülj, Mintha az a 45 perc tesi óra megváltaná a világot. Aki akar úgyis sportol magától is, a többi meg a tesi órán is csak mozgást imitál. Ezért felesleges heti 15 tesi órát beiktatni (nem tudom mennyi van, de nekem még heti 2-3 tesim volt, hugoméknak meg már 5-6

2018. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 6. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem adhat. :)
2018. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
a gyakorlatban adhat, de ennek helytelenségét megjegyezheted neki, a felettesének, vagy az osztályfőnöködnek.
2018. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!